Dziewczynka szarpała się z ojcem na ulicy. Przypadkowy mężczyzna przyjrzał się i zaniemówił, prawda okazała się porażająca

Dziewczynka szarpała się z ojcem na ulicy. Przypadkowy mężczyzna przyjrzał się i zaniemówił, prawda okazała się porażająca Źródło: Pixabay.com Counselling

Dziewczynka i jej ojciec od razu przykuli wzrok mężczyzny, rodzina zachowywała się bardzo dziwnie. Dziecko szarpało się z tatą na środku ulicy. Kiedy przechodzeń podszedł o rodziny, dostrzegł twarz dziewczynki i natychmiast zrozumiał, co się dzieje.

Dziewczynka kłóciła się z tatą na środku ulicy, zaniepokojony przechodzeń podszedł do rodziny, by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Kiedy mężczyzna zobaczył twarz dziecka zrozumiał, że dzieje się coś niedobrego, musiał natychmiast zareagować.

Dziewczynka kłóciła się z tatą na ulicy

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych. 16 września 2017 około godziny 16:00 Nazier Elahee wyszedł ze sklepu i zauważył kłócącą się parę w okolicy. Mała dziewczynka szarpała się z dorosłym mężczyzną na środku ulicy, robiąc przy tym sporo zamieszania.

Na początku przechodzeń był przekonany, że to zwykła rodzinna kłótnia, a niesforna 11-latka po prostu podpadła swojemu tacie. Po chwili przyglądania się tej nietypowej sytuacji, Nazier nabrał jednak podejrzeń i postanowił sprawdzić, o co chodzi.

Zachowanie dziewczynki wzbudziło podejrzenie u przechodnia, postanowił sprawdzić, czy wszystko w porządku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nazier ruszył w kierunku szamoczącej się pary, a wtedy dziewczynka odwróciła się i spojrzała w jego kierunku. Z jej twarzy biła prośba o pomoc, mężczyzna od razu zrozumiał, że dzieje się coś bardzo niedobrego. Podszedł do 11-latki i zapytał, czy wszystko w porządku, a ona zaczęła płakać. Towarzyszący jej mężczyzna odpowiedział, że zabiera ją do domu, jednak dziewczynka poinformowała Naziera, że go nie zna. Przechodzeń natychmiast złapał ją za rękę i zadzwonił na policję, a awanturujący się napastnik, słysząc jego rozmowę z funkcjonariuszem nagle rzucił się do ucieczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne
2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci szybko zlokalizowali napastnika i zatrzymali go w jednym z pobliskich supermarketów. Dziewczynka została przekazana w ręce służb, intuicja Naziera prawdopodobnie ocaliła jej życie. Ta historia mogła mieć tragiczny finał, na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a mężczyzna może być z siebie bardzo dumny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News