Zrobili dziewczynce pamiątkowe zdjęcie z urodzin. Dopiero później zauważyli przerażający szczegół w tle

Zrobili dziewczynce pamiątkowe zdjęcie z urodzin. Dopiero później zauważyli przerażający szczegół w tle Źródło: joemonster.org

Dziewczynka widoczna na zdjęciu zdaje się świetnie bawić podczas urodzin. Nic dziwnego, że najbliżsi zdecydowali się uchwycić tę chwilę na zdjęciu. Kiedy później przyjrzeli się fotografii omal nie dostali zawału serca, a to wszystko ze względu na przerażający szczegół w tle. Wcześniej nie zdawali sobie z tego sprawy, dopiero po czasie zorientowali się, co się wtedy wydarzyło.

Dziewczynka stoi w czapeczce urodzinowej w różowej bluzce z szerokim uśmiechem na twarzy. Każdy z nas ma pełno podobnych zdjęć, a rodzice chętnie uwieczniają kolejne imprezy urodzinowe. Albumy pełne są dokumentacji naszych dziecięcych przyjęć, ale ta fotografia jest naprawdę nietypowa. Na pierwszy rzut oka może wydać się normalna. Jednak po dokładnym przyjrzeniu się włos staje dęba.

To pozornie zwyczajne zdjęcie, dziewczynka stoi i uśmiecha się w stronę fotografa

Dziewczynka naprawdę wydaje się przyjemnie spędzać czas w gronie najbliższych i zapewne, gdyby nie upiorny szczegół widoczny w tle niezbyt często wracałaby pamięcią do tej fotografii. Każdy, kto wytęży swój wzrok, dostrzeże, że w ciemnym fragmencie zdjęcia w okolicach drzwi wejściowych do pokoju, gdzie odbywało się przyjęcie zauważyć można sylwetkę. Z opisu wydawać by się mogło, że w kadr wszedł jeden z gości solenizantki, lecz wygląd uchwyconej osoby jest nietypowy i nijak nie pasuje do charakteru imprezy, ponieważ dziewczynka wydaje się wyprawiać urodziny w nieco bardziej cukierkowym stylu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To ich naprawdę zaskoczyło, nie spodziewali się zobaczyć czegoś takiego

Nie jest to najlepszy z możliwych do wyboru test na spostrzegawczość i raczej nikt, przeglądając zdjęcia swoich dzieci, nie chciałby trafić na tak niepokojący szczegół. W drzwiach w tle zobaczyć można osobę, najprawdopodobniej jest to mężczyzna, który jest biały niczym ściana i jedynie w okolicach oczu ma wyraźne czarne punkty. Postać wygląda, jakby się skradała, a ułożenie jej ciała oraz mina raczej nie zapowiadają nic dobrego, można je wręcz odczytać jako złowrogie. Dziewczynka nieświadoma tego, co rozgrywa się za jej plecami stoi spokojnie i niewzruszona niczym korzysta z wyprawionej na jej cześć przyjęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent już potwierdził, Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi o pieniądze

2. Pluskwy mogą być bardzo niebezpieczne. Jak się pozbyć pasożytów i rozpoznać ich ugryzienia?

Pamiątka z urodzin już zawsze wywoływać będzie niepokój

Dziewczynka, na wspomnienie tych urodzin, zawsze czuje strach. Gdyby tylko wiedziała wtedy, że ktoś taki stoi w korytarzu tuż za jej plecami, z pewnością na zdjęciu uwieczniona zostałaby zupełnie inna mina. 

Źródło: Joemonster.org

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem
  3. Niemal każdy wierzy, że kawa pobudza i dodaje energii. Dietetyczka mówi, czy tak jest naprawdę, nie ma żadnych wątpliwości
  4. Pilny apel Sanepidu, poszukiwani są pasażerowie pociągu InterCity. Jeden z nich ma koronawirusa
  5. Fani drżą z obaw o Bożenę Dykiel. Chodzi o jej zdrowie, operacja na otwartym sercu nie była jedyny problemem
  6. Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli

Źródło: Joemonster.org

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News