Wszyscy mieliśmy nadzieję, że jej się uda. Niestety, nie żyje 8-latka z południa Polski

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że jej się uda. Niestety, nie żyje 8-latka z południa Polski Źródło: David Tomaseti/Unsplash

Dziewczynka z południa Polski nie żyje. Wszyscy do ostatnich chwil liczyli, że dramatyczna sytuacja zakończy się w inny sposób, niestety, jak donoszą lokalne media, 8-latka zmarła.

Dziewczynka, która wpadła pod koła samochodu w piątek w Nowej Oleśnicy w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety, lokalne media obiegła wiadomość o śmierci 8-latki. 

Dziewczynka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala

W piątek w Nowej Oleśnicy doszło do tragicznego wypadku. Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:50 na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja oraz Zamkowej, gdzie potrącona przez samochód osobowy została 8-letnia dziewczynka. Od razu po wypadku na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia. 

Dziewczynce natychmiast udzielono pierwszej pomocy. Niestety, jej stan już wtedy był określany, jako poważny. Służby, które pojawiły się na miejscu wypadku, podjęły decyzję, by wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obok pomnika Ery Kosmicznej wylądował śmigłowiec LPR. Dziewczynka przez cały czas była nieprzytomna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka nie miała żadnych szans 

Dziewczynka została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Jej stan był ciężki od samego początku. Obrażenia, jakich doznała po wypadku, okazały się zbyt poważne i dziewczynka niestety nie przeżyła. Niestety, lekarzom nie udało jej się uratować. Dziewczynka zmarła wczoraj 1 lipca w godzinach popołudniowych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Płonie autokar w polskiej miejscowości. W środku kilkadziesiąt osób, trwa akcja służb

2. Watykan pogrążył się w żałobie. Benedykta XVI spotkała prawdziwa tragedia

Z relacji świadków, którzy widzieli całe zdarzenie, wynika, że dziewczynka wbiegła pod koła samochodu. Kierowca nie miał żadnych szans, by zahamować, gdy dziecko wybiegło na ulicę. Okoliczności wypadku będzie ustalać policja, która natychmiast po zdarzeniu, pojawiła się na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja oraz Zamkowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Nolesnica pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News