Zmusiła 5-latkę do wypicia płynu dezynfekcyjnego. Efekt był tragiczny

Zmusiła 5-latkę do wypicia płynu dezynfekcyjnego. Efekt był tragiczny Źródło: needpix EXM

Dziewczynka została zmuszona do wypicia płynu dezynfekcyjnego. Efekt dla 5-latki był tragiczny. Nikt nie może uwierzyć, jak doszło do tej przerażającej tragedii.

Dziewczynka ma zaledwie pięć lat. Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w zagranicznej prasie, dziewczynka wypiła płyn dezynfekcyjny, co skończyło się tragicznie. Przerażające zdarzenie miało miejsce w przedszkolu. 

Dziewczynka wypiła płyn dezynfekcyjny

Dziewczynka przebywała w przedszkolu, kiedy doszło do dramatycznych wydarzeń. Jedna z pracujących w placówce przedszkolanek podała dziecku do wypicia szklankę z płynem do dezynfekcji naczyń. Nieświadoma niczego 5-latka wypiła całą szklankę niebezpiecznego płynu. 

W organizmie dziewczynki doszło do silnych poparzeń przewodu pokarmowego. Została pilnie przewieziona do szpitala w miejscowości Żygulowsk w Rosji. Lekarze przez wiele dni walczyli o życie dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zgodnie z wiadomościami, które się pojawiły, dziewczynka żyje i obecnie nic nie zagraża jej zdrowiu. Uszkodzenia przewodu pokarmowego, których doznała, sprawiły jednak, że będzie musiała spędzić w szpitalu jeszcze dużo czasu, podczas leczenia. 

Dziewczynka otrzymała płyn przez przypadek?

Przedszkolanka, która podała dziecku szklankę z płynem do dezynfekcji, utrzymuje, że doszło do pomyłki. Kobieta miała podać dziecku sok i nie wie, w jaki sposób mogło dojść do zamiany płynów, które w rezultacie wypiło dziecko

Ważne jest, by pamiętać, że w przypadku połknięcia przez dziecko szkodliwych płynów nie należy wywoływać wymiotów. To właśnie dzięki nim może dojść do ponownego poparzenia przełyku. W takich sytuacjach trzeba natychmiast powiadomić o zdarzeniu pogotowie, a dziecku podawać duże ilości wody, które mogą załagodzić ból, związany z poparzeniem układu pokarmowego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw

2. Pepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”

Najważniejsze, że dziewczynka, która wypiła płyn do dezynfekcji, szybko została przewieziona do szpitala. Dzięki temu udało się uratować jej życie. Pomimo tragicznego stanu lekarze zrobili wszystko, by przeżyła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. W ciągu ostatniego tygodnia liczba ofiar koronawirusa wzrosła dwukrotnie
  2. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  3. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
  4. Ministerstwo Zdrowia nagle wprowadza zmiany. Spore opóźnienie, enigmatyczny wpis
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News