6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać

6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać Źródło: archiwum prywatne Felicity Greenfield

Dziewczynka podarowała lekarzowi tajemniczy pakunek. Gdy mężczyzna zajrzał do środka, zamarł z wrażenia, Łzy momentalnie zalały jego policzki.

6-letnia dziewczynka zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem. Choć kilkulatka od zawsze wyróżniała się na tle swoich rówieśników nikt nie podejrzewał, że może chcieć podjąć taką decyzję. Personel szpitala był w szoku, gdy zobaczyli paczkę, jaką wręczyła doktorowi. Ten dzień zostanie zapamiętany do końca życia, ciężko powstrzymać łzy wzruszenia. 

Dziewczynka wręczyła lekarzowi tajemniczą paczkę. Nieprawdopodobne, co znajdowało się w środku

Mała Clarissa Greenfield z Leicestershire w hrabstwie Lincolnshire zawsze była ciekawa świata. Niezwykle grzeczna, uśmiechnięta każdego dnia, pomocna i, jak na swój wiek, niezwykle dojrzała. Rodzice byli z niej po stokroć dumni, ale po tym dniu stali się dumni jeszcze bardziej. Jak zdradza Metro.co.uk, dziewczynka wytrwale gromadziła w swoim pokoju wszystkie wielkanocne słodycze: czekoladki, słodkie jajka, cukierki i wiele innych przysmaków, które bez wątpienia każdego dziecko miało by ochotę spałaszować. Ona jednak nie otworzyła żadnego z opakowań. Gdy uzbierała niezwykle pokaźną ilość całość zapakowała w ozdobny papier, po czym poprosiła rodziców, by udali się z nią do szpitala Queen Elizabeth w Birmingham.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Będąc na miejscu 6-latka od razu pospieszyła do lekarza, by wręczyć mu pakunek. Gdy doktor otworzył paczkę i zobaczył, że jest ona przepełniona wielkanocnymi słodyczami nie mógł uwierzyć własnym oczom, a tym bardziej powstrzymać łez. Cały personel był poruszony zachowaniem kilkulatki, która, jak się okazało, chciała umilić pracownikom szpitala ten trudny czas w walce z epidemią koronaeirusa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Epidemia w Polsce postępuje w ekspresowym tempie. Najnowsze dane pokazują smutną prawdę

2. Ministerstwo Zdrowia podjęło pilną decyzję. Będą ograniczenia w sprzedaży leków

Clarissa wiedziała, że z uwagi na pandemię wielu nie będzie mogło wrócić do domu na święta i spędzić ich w gronie najbliższych. Chciała zatem, by choć w taki sposób umilić i osłodzić ciężkie dla nich chwile. Rodzice, lekarze i pielęgniarki byli niezwykle poruszeni jej zachowaniem nie mogąc wyjść z podziwu, że mimo swojego młodego wieku jest osobą tak świadomą tego, co dzieje się wokół. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące odkrycie. Koronawirus rozprzestrzenia się nawet po ustąpieniu objawów?
  2. Marcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bić
  3. Fenomenalna, prosta sałatka z 3 puszek. Wystarczy wymieszać składniki, efekt rozpieszcza podniebienie
  4. Ministerstwo Zdrowia w końcu wyjawiło, ilu Polaków wyzdrowiało z koronawirusa. Liczba zdumiewa
  5. 5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

Źródło: metrocouk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News