22-latka chciała mieć lepszy widok. Spadła z 9 metrów

22-latka chciała mieć lepszy widok. Spadła z 9 metrów Źródło: fot. Daily Mail

Dziewczyna, która weszła na wieżę, nie spodziewała się takiego scenariusza. Chęć zobaczenia pełnego wymiaru kampusu swojej uczelni skończyła się tragicznie, dla 22-latki. Całe środowisko akademickie jest pogrążone w żałobie.

Dziewczyna, która była uczennicą jednego z uniwersytetów, miała marzenie, żeby zrobić to, co wszyscy jej rówieśnicy - wspiąć się na wieżę obecną na swoim kampusie. Coś, to było studencką tradycją od wielu lat, skończyło się dla niej tragicznie i może doprowadzić do jej śmierci. Władze uniwersytetu, jak też koledzy i koleżanki zmarłej są w szoku. Nikt nie zakładał tak dramatycznego przebiegu zdarzeń.

Dziewczyna spadła z wieży. Wszystko przez studencką tradycję

Sydney Paige Monfries jest 22-letnią uczennicą Uniwersytetu Fordham w Nowym Yorku. Kobieta, która nie należała do wyjątkowo rozrywkowych uczennic, postanowiła, że w końcu dokona tego, o czym zawsze marzyła - wejdzie na wieżę jednego z budynków kampusu i wykona pamiątkową fotografię.

Kobieta chciała dokonać tego o godzinie 4 rano, żeby móc podziwiać wschód słońca nad Nowym Jorkiem i uwiecznić go na swoim Instagramie, gdzie chciała powiedzieć światu o swoim wyczynie. Wiedziała, że z racji wczesnej godziny nikt jej nie przeszkodzi w ryzykownym wspięciu się na budynek. Jak się jednak okazało, jej marzenie miało tragiczne konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczne konsekwencje marzenia dwudziestolatki

Monfries była tak podekscytowana faktem znalezienia się na szczycie budowli, że nie mogła się zdecydować, w którym właściwie miejscu chce wykonać fotografię. Zapatrzona w telefon nie zauważyła, że niebezpiecznie zaczęła pochylać się do skarpy. Nim się obejrzała, zawisła zza balustrady.

Na całe szczęście dla kobiety, pracownicy kampusu zauważyli jej walkę o życie na szczycie budynku. Pomimo upadku z 9 metrów, kobieta przeżyła. Co prawda, jej stan jest wegetatywny, a sama doznała pęknięcia czaszki. Gdyby jednak nie szybki telefon na pogotowie, jej życie byłoby całkowicie stracone.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy kobieta przeżyje upadek. Lekarze wciąż walczą o jej życie i nie wiadomo, czy uda im się wygrać walkę o zdrowie dziewczyny, która jeśli przeżyje, będzie już do końca życia niepełnosprawna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News