Zobaczył swoją dziewczynę po raz pierwszy w takim stanie, od razu zapadła decyzja o zerwaniu. Jej reakcja jest powalająca

Zobaczył swoją dziewczynę po raz pierwszy w takim stanie, od razu zapadła decyzja o zerwaniu. Jej reakcja jest powalająca Źródło: unsplash.com/Eric Ward

Dziewczyna zdecydowała się na naprawdę odważny krok, pokazując się w końcu ukochanemu bez makijażu. Przeczuwała, że jego reakcja może być różna, jednak nie była w stanie przewidzieć, że chłopak od razu z nią zerwie. To, co później zrobiła, jest niesamowite.

Pewna dziewczyna poczuła, że jej obecny związek jest czymś naprawdę poważnym. Wiedziała, że nie musi mieć przed ukochanym żadnych tajemnic, a ufając mu bezgranicznie, postanowiła zmyć cały makijaż i pokazać swoją naturalną twarz. Jego reakcja była dla niej wielkim szokiem, a nagłe zerwanie czymś zupełnie niespodziewanym. 

Gdy dziewczyna pokazała mu się bez makijażu, od razu z nią zerwał 

Sophia Ridlington jest niezwykle piękną kobietą, która każdego dnia musi ukrywać się pod grubą warstwą makijażu, a to wszystko za sprawą problemu, z jakim przyszło jej się zmagać. Angielka choruje na łuszczycę, przez co cała jej twarz jest pokryta czerwonymi plamami. To jednak nie jest najgorszy skutek schorzenia, Sophia bowiem ciągle walczy z bólem i swędzeniem skóry. W szkole nieustannie była obiektem kpin kolegów i koleżanek, dlatego postanowiła zacząć się malować i od tego czasu mało kto widział jej naturalne oblicze.  

Z czasem poznała chłopaka, z którym szybko nawiązała bliższą relację. Dopiero po pewnym czasie Angielka zdecydowała się pokazać mu bez makijażu. Podejrzewała, że ukochany może się zdziwić, ale nie spodziewała się, że najpierw zobaczy na jego twarzy obrzydzenie, a później usłyszy "to koniec". Sophia nie zamierzała jednak przejmować się nieczułym, byłym już, partnerem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej reakcja jest powalająca 

Ridlington postanowiła wyjść na przeciw krytyce, jaka ją dotykała i założyć profil na Instagramie, gdzie zamieściła swoje zdjęcie bez grama makijażu. Odwaga i pewność siebie szybko przysporzyły jej wielu obserwatorów, którzy podziwiali ją za takie publikacje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Mimo medialnego sukcesu i wsparcia internautów, Sophia wciąż nie czuje się gotowa, by całkowicie zrezygnować z makijażu. Gdy tylko gdzieś wychodzi, od razu sięga po kolorowe kosmetyki, co szybko zamieniło się z "przykrego obowiązku" w pasję. Angielka pokochała wizaż i postanowiła zająć się nim profesjonalnie, a efektami swojej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, nie stroniąc wciąż od zdjęć bez makijażu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: webniusy 

Następny artykuł