Dziewczyna Jarosława Kaczyńskiego, w której miał zakochać się wiele lat temu i która ponoć złamała mu serce, do dziś intryguje polską opinię publiczną. Później prezes Prawa i Sprawiedliwości był podejrzewany o bliskie relacje z innymi kobietami, do których niechętnie się jednak odnosił. Czy do związków zraziła go właśnie tajemnicza muzykolog?

Dziewczyna Jarosława Kaczyńskiego – to hasło od lat elektryzuje polskich wyborców, którzy na temat życia prywatnego polityka wiedzą bardzo niewiele. Chociaż liczne kobiety miały zakochiwać się w prezesie PiS, on pozostawał ponoć obojętny wobec ich wyznań. Do dziś pozostaje więc samotnym kawalerem, który najpewniej nie zamierza już wchodzić w związek małżeński.

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska. Co łączyło parę parlamentarzystów?

Od lat najczęściej mówi się o rzekomym romansie, który połączył ponoć Kaczyńskiego z Jolantą Szczypińską. Ich bliska relacja zaczęła się ponoć w czasie kampanii wyborczej, jeszcze w 2005 roku. Relację prezes PiS opisał w swojej książce pod tytułem „Polska naszych marzeń”.

Intymne życie Jarosława Kaczyńskiego

– Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji. (…) Umocniła swoją pozycję jako „narzeczona” premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią – pisał Jarosław Kaczyński, dementując plotki o romansie ze Szczypińską.

Jak twierdzili dziennikarze „Newsweeka”, polityk miał utrzymywać koleżankę przez kilka miesięcy. Relacja zakończyła się ponoć, gdyż Szczypińskiej nie spodobał się sposób, w który Kaczyński opisał ją w swojej książce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służba Ochrony Państwa kompromituje Polskę! Tragiczne wpadki formacji

Jarosław Kaczyński życie prywatne. Kim była dziewczyna Jarosława Kaczyńskiego?

Największą i prawdopodobnie jedyną miłością prezesa PiS miała być tajemnicza muzykolog. Relacja pary została opisana w książce pod tytułem „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego”, którą napisał współpracownik polityka. O kobiecie w swych wspomnieniach opowiadała także matka działacza, jednak to przede wszystkim słowa znajomego zapisały się w pamięci opinii publicznej.

– Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem – czytamy w książce „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego”, w której zasugerowano, iż ową tajemniczą muzykolog miała być Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, czego polityk nigdy nie potwierdził.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny wyciek z PiS! Ujawniono szokującą analizę Kaczyńskiego
  2. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  3. Patryk Jaki przerywa milczenie! Przewiduje zamieszki w Polsce
  4. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
  5. FILM DNIA! Kaczyński tak zniszczył Tarczyńskiego, że prawie się popłakał

Popierasz Jarosława Kaczyńskiego?

Loading ... Loading ...

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS