Kim jest była dziewczyna Gimpera? Historia tej miłości nie jest prosta

Kim jest była dziewczyna Gimpera? Historia tej miłości nie jest prosta Źródło: instagram.com/gimperowski/

Dziewczyna Gimpera - Ewelina Orzegowska, podobnie jak jej były chłopak, zajmuje się szeroko pojętą działalnością internetową. Prowadzi swój kanał na YouTubie. Dlaczego para się rozstała? Widzowie zarówno jej, jak i Gimpera mocno kibicowali temu związkowi. I najważniejsze - co stało się z ich wspólnym pieskiem Bilonem?

Dziewczyna Gimpera. Jak ma na imię? 

Dziewczyna Gimpera, Ewelina, ma 24 lata i pochodzi ze Śląska. Ma dwójkę starszego rodzeństwa, o 6 lat starszego brata i 3 lata starszą siostrę. Jest influencerką, która studiowała kulturę mediów na Uniwersytecie Śląskim.

Młoda youtuberka próbuje swoich sił także w polskich serialach, wystąpiła w produkcji telewizyjnej TVP Barwy Szczęścia, gdzie wcieliła się w Kaję Zambrowską, początkującą projektantkę mody. Na ten temat nagrała oczywiście film, który później umieściła na swoim kanale, gdzie opowiedziała, jak trafiła do popularnego serialu i ile na nim zarobiła.

 - Za 5-10 lat widzę siebie jako kobietę spełnioną w życiu rodzinnym i grającą duże role na wielkim ekranie! To moje marzenia i mam nadzieję, że się spełnią! - mówi dziewczyna.

Kto to jest Gimper? Czy para nadal jest razem?

Gimper jest popularnym twórcą internetowym, jego profil na YouTube zebrał ponad 1,6 milionów subskrybentów, którzy z uwagą śledzą obecnie jego poczynania w Tańcu z Gwiazdami. Tomasz Działowy, bo tak naprawdę się nazywa, jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osobowości na scenie gamingowej. Obecnie prowadzi również programy o treści coachingowej, a także talk-show, gdzie wciela się w rolę dziennikarza i przeprowadza wywiady ze znanymi youtuberami, Lekko nie będzie.

Gimper przez kilka lat spotykał się w Eweliną Orzegowska, jednak rozstali się pod koniec 2018 roku i wtedy też powiadomili fanów o swojej decyzji. Oczywiście zrobili to, nagrywając wspólne wideo na temat przyczyn rozstania. Wtedy też poinformowali widzów, że piesek Bilon zostanie z Działowym.

 - Chcę, żebyś pamiętał, że byłeś naprawdę bardzo ważną osobą w moim życiu. Zawsze będziesz zajmował bardzo ważne miejsce w moim sercu. Wiesz, że możesz na mnie liczyć i pamiętaj o tym - mówiła Ewelina w filmie o rozstaniu.

Gimper z dziewczyną? Czy YouTuber znalazł nową miłość?

Od rozstania pary minęło sporo czasu, jednak ani ona, ani on raczej nie znaleźli kolejnej drugiej połówki i nie są w innych związkach. Oczywiście nie znamy całej prawdy, a jedynie tę, którą sami influencerzy przedstawiają w swoich filmach i fotografiach na profilach społecznościowych.

Zdaje się natomiast, że Tomasz Działowy skupił się na treningach do programu tanecznego TVN, a jego była dziewczyna, Ewelina, planuje wyjazd na studia do Stanów Zjednoczonych i chce nadal rozwijać swój kanał na YouTubie i prężnie działa w dziedzinie aktorstwa i modelingu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest Gimper? Znany youtuber zabłyśnie w Tańcu z Gwiazdami
  2. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
  3. Pamiętacie słynny playback z DDTVN? Przedstawiamy modelkę "grającą" na gitarze
  4. Kim jest Anna Komornica i co łączy ją z Zamachowskim?
  5. Adam Bielecki ratował Elisabeth Revol na Nanga Parbat. Co o nim mówi jego żona?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News