Było ich kilku, dorwali 19-latkę. Śmiali się, gwałcili i nagrywali, potem wszystko opublikowali

Było ich kilku, dorwali 19-latkę. Śmiali się, gwałcili i nagrywali, potem wszystko opublikowali Źródło: Pixabay/Victoria_Borodinova

Dziewczyna przeżyła prawdziwy koszmar. Została napadnięta przez grupę mężczyzn, którzy ją zgwałcili, a później pochwalili się swoim haniebnym czynem w Internecie.

Dziewczyna stała się ofiarą koszmarnej napaści. 19-latka została zaatakowana i zgwałcona przez grupę zwyrodnialców, którzy filmowali cały incydent. Po swoim skandalicznym czynie sprawcy zdecydowali się pochwalić nim w sieci. 

Dziewczyna przeżyła prawdziwy koszmar

Do skandalicznego zajścia doszło przez klubem nocnym w Tuluzie. Sprawców było czterech. Zaatakowali 19-latkę, a później brutalnie ją zgwałcili. Całemu zdarzeniu towarzyszył szyderczy śmiech napastników.

W trakcie wykorzystywania swojej ofiary, mężczyźni zdecydowali się włączyć kamerę i upamiętnić ten haniebny moment. Później nagranie zostało przez nich opublikowane w sieci. Trudno zrozumieć jak można dopuścić się tak obrzydliwego zachowania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczegóły przykrego zajścia 

Dziewczynie najprawdopodobniej podano pigułkę gwałtu. Podczas zeznań twierdziła, że była otumaniona, nie wiedziała, co się dzieje. Nie potrafiła również określić tego, ile czasu trwał jej dramat. Mężczyźni złapali 19-latkę pod klubem i zaczęli się do niej dobierać siłą. W chwili kręcenia szokującego nagrania dziewczyna była już w połowie naga. Później zwyrodnialcy zmuszali ją do seksu oralnego. 

Policja natychmiast zajęła się sprawą po tym, jak nagranie trafiło do sieci. Udało się ustalić, że było czterech sprawców, w wieku od  dwudziestu pięciu do trzydziestu lat. Niestety póki co nie udało się ich złapać. Miejmy nadzieję, że dzięki dokładniejszemu przeanalizowaniu filmu, funkcjonariusze schwytają gwałcicieli. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Zwyrodnialcy opublikowali skandaliczne nagranie w mediach społecznościowych. Pojawiło się w relacjach na Snapchacie oraz Twitterze. Mężczyźni zachowywali się tak, jakby chwalili się przed znajomymi swoim dokonaniem. Zgwałcona dziewczyna będzie musiała się najprawdopodobniej borykać z traumą przez całe życie. Osoby, które doświadczyły przemocy seksualnej często mają bowiem później różnego rodzaju problemy. Zalecana jest w takich sytuacjach specjalistyczna pomoc psychologiczna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News