Dziewczyna z X-Factor
pikio.pl
Konrad Karpiuk - 28 Listopada 2019

Jurorów X Factor zatkało, gdy zobaczyli, co wyczynia na scenie. Nagła tragedia, 38-latka nie żyje

Gdy ta dziewczyna wyszła na scenę, jurorzy oniemieli, nie spodziewali się takiego występu. Teraz pojawiły się informacje o śmierci uczestniczki programu. To ogromny cios dla wszystkich wielbicieli wokalistki.

W programie stwierdzono, że to najbardziej wściekła dziewczyna na świecie. Gdy uczestniczka weszła na casting, od samego początku jurorzy spodziewali się, że będzie ciężko. Jej występ został zapamiętany na długo. Teraz znaleziono ją martwą we własnym mieszkaniu.

Już gdy dziewczyna weszła do studia jurorzy byli w szoku

Gdy Ariel Burdett weszła do studia w programie X-Factor, zerwała z siebie plakietkę z numerem i rzuciła nim w jury, mówiąc, że jest człowiekiem, a nie numerem. Jurorzy byli kompletnie zaskoczeni, wyglądali nawet na trochę przestraszonych. Gdy zaczęli dopytywać się o jej osobę, ta przedstawiła się jako "holistyczny trener wokalny". Zdradziła także, że była trenerką wokalisty znanego w USA zespołu metalowego (co zostało później zdementowane przez zainteresowanych fanów).

Adopcja psa i świnkiAdoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padliCzytaj dalej

Jej występ został dosyć mocno skrytykowany przez jurorów. Okrzyknięto go później najgorszym występem w historii X-Factor. Co więcej, gdy Ariel usłyszała negatywną opinię jurorów, stwierdziła, że "mogą sobie wsadzić kawałek metalu w d***".

Smutne informacje obiegły media. Słynna uczestniczka X-Factor nie żyje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CebulaNigdy nie wyrzucaj łupin po cebuli i skórek po ogórkach. Są nadzwyczaj cenneCzytaj dalej

Przyjaciółka Ariel Burdett podała w mediach społecznościowych, że była uczestniczka programu nie żyje. Nie wiadomo, jakie dokładnie były okoliczności śmierci 38-latki, ale są one dosyć tajemnicze. Według nieoficjalnych informacji wokalistka mogła paść ofiarą morderstwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Jak podał The Sun, ciało Ariel Burdett zostało znalezione w jej mieszkaniu 12 listopada. 38-latka leżała zakrwawiona w łóżku z podciętym gardłem. Nie wiadomo, ile czasu jej zwłoki leżały w mieszkaniu, ale media próbowały się skontaktować z nią jeszcze 4 listopada. Wtedy nie otrzymali żadnego odzewu. Policja podjęła w tej sprawie śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

Mężczyzna adoptował niedźwiedzia.Mężczyzna znalazł w górach 2 malutkie dziwaczne żyjątka. Ludzie, widząc, co z nich wyrosło są przerażeniCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News