Gdy pokojówka znalazła pod prześcieradłem notatkę ugięły się pod nią nogi. Nie wiedziała, że wszystko nagrywa ukryta kamera

Gdy pokojówka znalazła pod prześcieradłem notatkę ugięły się pod nią nogi. Nie wiedziała, że wszystko nagrywa ukryta kamera Źródło: Screen/ YouTube/ GiveBackFilms

Dziewczyna pracowała jako hotelowa pokojówka tylko kilka dni. Gdy sprzątała ten pokój i znalazła pod prześcieradłem notatkę, zrozumiała, dlaczego mówiono jej, że po gościach należy spodziewać się wszystkiego.

Dziewczyna odkryła podczas sprzątania hotelowego pokoju pewne znalezisko i dołączoną do niej notatkę. Była w szoku. Nie wiedziała, że jej reakcję nagrywają ukryte kamery, a ona stanie się wkrótce bohaterką Internetu.

Dziewczyna odkrywa szokujące znalezisko

Dziewczyna została zatrudniona jako hotelowa pokojówka zaledwie kilka dni wcześniej. Choć pracowała krótko, szybko wyrobiła sobie bardzo pozytywną opinię wśród innych pracowników. Charakteryzują ją jako osobę bardzo sumienną, przykładającą się do swoich obowiązków, punktualną i dokładną. 

Nie było też dużą tajemnicą, że dziewczyna jest w dość trudnej sytuacji materialnej. Pieniądze były jej potrzebne, ale na wypłatę musiała poczekać do końca miesiąca.

Gdy dziewczyna poszła posprzątać kolejny pokój, spodziewała się kolejnego rutynowego działania. Zmiana pościeli, wytarcie podłogi - nic nowego. Jednak gdy tylko podniosła prześcieradło, znalazła coś niesamowitego. To było 500 dolarów i notatka jasno wskazująca, że są to pieniądze przeznaczone dla niej.

Nagroda za uczciwą pracę od youtuberów

Reakcję pokojówki zarejestrowała ukryta kamera. Była to bowiem akcja zorganizowana przez youtuberów Kyle'a Oreffisa i Josha Gibsona z kanału GiveBackFilms. Postanowili nagrodzić kobietę za uczciwą pracę, którą regularnie wykonywała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Josh i Kyle szukali nowej dobrej osoby, która mogłaby być bohaterką nowego filmu. Stworzyli bowiem swój kanał po to, by pomagać innym. Uważają, że to świetna sprawa, móc wesprzeć potrzebujących ludzi, którzy zasługują na to swoją postawę. Zawsze nagrywają reakcję swoich bohaterów i jak przyznają, to właśnie ona jest najcenniejsza przy produkcji.

Gdy usłyszeli o tej pokojówce zrozumieli, że to jej pomogą w następnym nagraniu. Poszli więc do pokoju, który miała posprzątać, napisali notkę i schowali pod prześcieradło 500 dolarów. Zainstalowali też w pokoju kamery, tak by uwiecznić, jak bardzo kobieta była zaskoczona odkryciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pojawiły się 3 pytania o obrażenia na ciele Staraka. Głowy, tułowia i rąk, odpowiedź może rzucić nowe światło na sprawę

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Gdy sprawa wyszła na jaw, dziewczyna nie chciała przyjąć pieniędzy. Kyle i Josh nie chcieli jednak słyszeć o zwrocie - wytłumaczyli pokojówce, że zostawili napiwek za uczciwie wykonana pracę. Teraz dziewczyna jest bohaterką Internetu. Wideo z jej udziałem obejrzało już ponad 8 milionów osób.

Film o pokojówce można obejrzeć na kanale Give Back Films.

 

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Potwierdziły się najgorsze doniesienia z Pałacu. Rozłam pomiędzy parą książęcą Sussex i Cambridge stał się faktem
  4. Emerytowany papież Benedykt XVI przerwał milczenie. Jego proroctwo na najbliższe lata może wzbudzać niepokój
  5. Agnieszka szczerze wyznała jak uwiódł ją mąż Piotr Woźniak-Starak. Każda kobieta by tak chciała

Źródło: Topniusy

Następny artykuł