Odkurzacz wciągnął ogon psa i nie chciał puścić. Zrozpaczona właścicielka wezwała policję na pomoc, by go wyciągnęli

Odkurzacz wciągnął ogon psa i nie chciał puścić. Zrozpaczona właścicielka wezwała policję na pomoc, by go wyciągnęli Źródło: pixabay.com/RobynRandell

Dziewczyna była zrozpaczona i spanikowana - chciała pomóc swojemu psu, którego wciągał odkurzacz, ale nie wiedziała, jak to zrobić. Sytuacja zmusiła ją do zadzwonienia na policję.

Dziewczyna nie wiedziała jak uchronić psa przed krzywdą. Postanowiła zwrócić się do profesjonalistów gotowych do pomocy. Policjanci nie kryli zdziwienia, kiedy poznali powód interwencji.

Dziewczyna nie umiała poradzić sobie z psem i odkurzaczem, dlatego zadzwoniła na numer alarmowy

Na lokalny komisariat policji w stanie Missouri wpłynęło niecodzienne zgłoszenie. Na numer alarmowy zadzwoniła zapłakana i spanikowana dziewczyna. Chodziło o zdrowie i życie jej małego pieska, uroczego Shih Tzu o imieniu Stonewell. Według informacji, jakie otrzymali policjanci, ogon zwierzaka został wciągnięty przez odkurzacz, przez co psiak nie mógł sam się uwolnić - kręcił się w kółko i próbował wyrwać unieruchomioną część ciała ze szczotki sprzętu AGD.

Dziewczyna sprzątając dom nie korzystała ze zwykłego odkurzacza. Niedawno kupiła automatyczny przyrząd, który sam porusza się po pomieszczeniach i inteligentnie zgarnia kurz i inne nieczystości. Nie przyszło jej do głowy, że urządzenie może wyrządzić psu aż taką krzywdę. Podczas sprzątania była też zajęta dzieckiem i nie słyszała, kiedy odkurzacz się "zaciął" i przestał pracować. Dopiero po dłuższej chwili dobiegły do niej piski i skomlenie psa.

Pies wyszedł z tego bez szwanku, lecz na pewno z psychicznym urazem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Shih Tzu szybko została udzielona pomoc, na szczęście obyło się bez wzywania weterynarza. Funkcjonariuszom policji udało się unieruchomić psa i rozpracować działanie odkurzacza tak, by przestał pracować. Kiedy przyjrzeli się bliżej skrzywdzonemu Shih Tzu okazało się, że w szczotki maszyny została wkręcona jedynie sierść z jego puszystego ogona, nie powodując jednak fizycznych obrażeń. Niestety musieli jednak sięgnąć po nożyczki i "oszpecić" zwierzaka. Nie dało się odplątać sierści ze szczotek, ponieważ zrobił się kołtun.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Policjanci sami przyznali, że byli wzywani do zwierząt niejednokrotnie, ale z czymś takim jeszcze się nie spotkali. Właścicielka obiecała też, że podczas sprzątania lub uruchamiania odkurzacza będzie zwracać większą uwagę na swojego pupila.

- Nie chcę ponownie dzwonić na 911, żeby wyciągnąć go z odkurzacza - przyznała dziewczyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News