Nauczycielka Viki Gabor zdradziła jej nieznany sekret. Telewizja nie pokazała całej prawdy

Nauczycielka Viki Gabor zdradziła jej nieznany sekret. Telewizja nie pokazała całej prawdy Źródło: Wikimedia Commons/ Serecki

Dziewczyna, która wygrała Eurowizję Junior w życiu prywatnym jest zupełnie inna, niż na scenie? Dziennikarze dotarli do osób z jej szkoły i zapytali o to, jaka gwazda jest na co dzień. Tego wiele osób się nie spodziewało.

12-letnia dziewczyna wygrała Eurowizję Junior, idąc tym samym w ślady Roksany Węgiel, która zdobyła pierwsze miejsce w ubiegłorocznej edycji konkursu. Świetny utwór i charyzma sceniczna została wysoko oceniona zarówno przez jury, jak i głosujących. Okazuje się, że choć na scenie 12-latka bucha energią, to prywatnie jest zupełnie inną osobą. Dziennikarze Faktu dowiedzieli się tego dzięki dotarciu do szkoły Viki. Nauczycielka młodej gwiazdy wyjawiła jej sekret. 

Dyrektorka szkoły zdradza całą prawdę o Viki Gabor

- Jest uczennicą koleżeńską i otwartą, ale gdy poznaje nowe osoby, bywa nieśmiała. Wyróżnia się urodą i gracją. Ma swobodę ruchu, co widać na w-f. Trzeba przyznać, że dobrze posługuje się językiem angielskim. Wyprzedza w tym swoich rówieśników. Byłam na kilku jej koncertach podczas Międzynarodowych Dni Kultury Romskiej, gdzie śpiewała z całą rodziną. Talent ma ogromny. Ale jest osobą skromną, która nie pcha się na afisze - tłumaczyła dyrektorka szkoły podstawowej numer 37 w Krakowie, Barbara Wikiera.

Okazuje się, że telewizja nie pokazuje całej prawdy. Choć 12-latka na scenie imponuje śmiałością i jest prawdziwym wulkanem energii, prywatnie jest skromna i nieśmiała.

Głos zabrały również jej koleżanki ze szkoły. 

"Fajna i otwarta dziewczyna". Koleżanki opowiadają o Viki Gabor

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Viki to bardzo fajna i otwarta dziewczyna. Chodzimy też do tej samej szkoły i widujemy się w przerwach na korytarzu. Opowiadała mi o swoich udziale w programie „The Voice”, a także o przygotowaniach do Eurowizji. Trzymałam kciuki za nią, podobnie jak cała szkoła. Wszyscy ją tu bardzo lubią. [...] Krzyczałam na cały głos z radości, gdy ogłosili wyniki. Występ Viki był niesamowity - opowiadała koleżanka utalentowanej 12-latki.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Okazuje się, że 12-latka jest lubiana przez rówieśników. Zapytane przez dziennikarzy osoby wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Zwyciężczyni konkursu piosenki Eurowizja Junior 2019 na pewno musiała odebrać wiele gratulacji po wygranej. Co ciekawe, to pierwsza tego typu sytuacja, kiedy ten sam kraj wygrał konkurs dwa razy z rzędu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23%

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News