Była gwiazdą filmów dla dorosłych. Teraz jest na dnie, mieszka w kanałach i nie ma niczego

Była gwiazdą filmów dla dorosłych. Teraz jest na dnie, mieszka w kanałach i nie ma niczego Źródło: screen youtube.com/SadHistoryX

Dziewczyna, która była jedną z najpopularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych, wylądowała na samym dnie. Mieszka w kanałach i wygląda jak cień samej siebie.

Dziewczyna w branży filmów dla dorosłych nie ma lekkiego życia i narażona jest na silne napiętnowanie ze strony społeczeństwa. Jednak mimo wszystko na tym biznesie da się zarobić niemałą fortunę, co udowodniły największe gwiazdy tego biznesu. Stephanie Sadorra należała do najpopularniejszych aktorek filmów dla dorosłych, ale teraz nie ma dosłownie nic.

Mieszka na ulicy, a dokładniej w kanałach, które pierwotnie służyły jako zabezpieczenie miasta przed powodziami. Teraz są schronieniem dla wielu bezdomnych, a w tym dla Stephanie. Była gwiazda została znaleziona przypadkiem, kiedy holenderska ekipa filmowa kręciła program o podziemiach Las Vegas.

Dziewczyna z branży filmów dla dorosłych na ulicy

Jednak jak to możliwe, że jedna z najpopularniejszych aktorek tak prężnie rozwijającego się rynku wylądowała na ulicy? Sama Stephanie nie wyznała, co dokładnie było przyczyną jej bezdomności, ale jej ciało ma na sobie masę wskazówek, które mogą odpowiedzieć na to pytanie.

Przede wszystkim Stephanie znana pod pseudonimem Jenni Lee ma wyraźne braki w uzębieniu. Wiadomo, że jeszcze podczas swojej kariery nie stroniła od narkotyków. Nie wykluczone, że to właśnie one zaprowadziły ją na samo dno, w którym teraz się znajduje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Patrząc na nią widać żywy cień człowieka, którym kiedyś była. Kobieta potwornie wychudła i zmieniła się niemalże nie do poznania. Chociaż, jak sama wyznaje, życie na ulicy wcale nie jest takie złe. W rozmowie z holenderskimi filmowcami wyznaje, że w tym środowisku wszyscy są dla siebie mili i pomagają sobie nawzajem.

 - Ludzie tutaj są dla siebie dobrzy, co nie jest częstym zjawiskiem i rzadko kiedy można to spotkać. Wszyscy naprawdę się szanują - mówiła Stephanie.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Co więcej, mimo że jak sama stwierdziła, mogłaby skończyć z życiem na ulicy, to nie chce tego robić. Przed kamerą wyznaje, że jest szczęśliwa z tego, jak żyje i nie zamierza tego zmieniać. Nie da się ukryć, że tak optymistyczne i pozytywne podejście w momencie, kiedy dosłownie żyjemy w kanałach, jest dla wielu osób szokujące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. 16 najwierniejszych ras psów. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, masz ogromne szczęście
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News