To odkrycie przyprawia o ciarki. W trzcinach znaleźli 20-letnią kobietę, miała na sobie tylko nocną koszulę

To odkrycie przyprawia o ciarki. W trzcinach znaleźli 20-letnią kobietę, miała na sobie tylko nocną koszulę Źródło: Unsplash/ Chloé Lam

Dziewczyna z Opola Lubelskiego została znaleziona przez policję nad brzegiem stawu. Miała na sobie tylko nocną koszulę. Była zmęczona i wyziębiona. Wcześniej tajemnicze zniknięcie kobiety zgłosił jej partner.

Dziewczyna nagle, bez słowa, wyszła nocą z domu. Była boso, w samej koszuli nocnej - nie pomyślała choćby o zabraniu jakiekolwiek płaszcza czy swetra. Tajemnicze zniknięcie kobiety było wyjątkowo niepokojące. Jej przerażony partner, odkrywszy rano jej nieobecność, powiadomił służby. Poszukiwania przyniosły rezultat, a 20-latka została znaleziona nad brzegiem stawu. Zagadką pozostają powody, dla których opuściła w nocy dom.

Dziewczyna zniknęła nocą. Tajemnicze zachowanie 

Ta tajemnicza historia wydarzyła się w nocy z poniedziałku na wtorek w Opolu Lubelskim. We wtorkowy poranek opolscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 20-letniej kobiety. Jej zaniepokojony partner przekazał, że z dziewczyną nie ma kontaktu i obawia się, że może grozić jej niebezpieczeństwo. Powagę sprawy potęgował fakt, że kobieta zostawiła w domu małe dziecko.

Policję zaniepokoiło też, że zgłaszający sprawę mężczyzna podejrzewał, iż jego partnerka wyszła z domu bez butów i bez żadnego ubrania, poza koszulą nocną. Nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego kobieta miałaby opuścić dom w takim stanie. To zachowanie było naprawdę tajemnicze.

Szybka akcja policji. Kobieta była w trzcinach nad stawem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za poszukiwania zaginionej zabrali się dwaj opolscy policjanci drogówki, mł. asp. Konrad Dzwonnik i sierż. szt. Kamil Potyrało. Trwały one około dwóch godzin. Wtedy funkcjonariusze zauważyli świeże ślady stóp na ścieżce. Poszli więc za nimi. Doprowadziły ich nad brzeg stawu. Tam, w trzcinach, znaleziono kobietę. Okazało się, że podejrzenia partnera były słuszne - odnaleziona nie miała butów, a ubrana była w koszulę nocną. Takie odkrycie z pewnością przyprawiłoby o ciarki każdego przypadkowego przechodnia. Trzeba przyznać, że scena kojarzy się niemal z horrorem.

Dziewczyna była przemoknięta i całkiem wychłodzona, lecz przytomna. Policjanci wezwali karetkę, a czekając na przybycie lekarzy, udzielili jej pomocy. Zaginiona na szczęście jest już bezpieczna, wciąż jednak tajemnicą pozostaje, dlaczego wyszła nocą z domu. Jej motywacje są nieznane. Niewykluczone, że sprawa zostanie dokładniej zbadana.

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  5. Maryla Rodowicz aż tak chciała się dorobić na występach w TVP. Ujawniono jej astronomiczne żądania
  6. Ten nowotwór atakuje coraz młodsze osoby. Przenigdy nie lekceważ tych wczesnych objawów
  7. Mają 21 dzieci. Wyjawili, jak wyglądają ich wakacje, które nazywają "operacją wojskową"

Źródło: O2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu