Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa

Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa Źródło: youtube/pudelek/

Była dziewczyna Piotra Woźniaka-Staraka odniosła się do tragedii, jaka spadła na jego bliskich. W krótkim wywiadzie, a następnie poruszającym wpisie w mediach społecznościowych, zdradziła, jak bardzo dotknęły ją ostatnie wydarzenia.

Dziewczyna, która niegdyś była związana ze zmarłym producentem filmowym, przez długi czas milczała. Nie ulega wątpliwością, że wstrząsające informacje o jego wypadku oraz o znalezieniu ciała, były dla niej zbyt bolesne i wolała zaczekać, nim odniesie się do sprawy. Teraz jednak postanowiła w zaledwie kilku słowach skomentować porażające zdarzenie. Jej medialny wpis wzrusza do łez. 

Była dziewczyna Staraka zabrała głos. Szczerze do bólu

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak byli parą przez 2,5 roku, nim ten poznał Agnieszkę Szulim (teraz Woźniak-Starak). Wydawali się tworzyć szczęśliwy związek, bowiem partnerka zrezygnowała nawet dla niego z wielkiej kariery w Stanach Zjednoczonych i wróciła do Polski. Z czasem wszystko zaczęło się psuć, dlatego wspólnie zadecydowali o rozstaniu. On zakochał się w dziennikarce, a ona rok temu wyszła za mąż i urodziła dziecko. 

Choć Natalia szczerze wyznaje, że związek ze Starakiem od dawna był dla niej tematem zamkniętym, informacje o wypadku z jego udziałem niezwykle ją poruszyły.

- To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia - wyznała podczas wywiadu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poruszający wpis w sieci

Klimas nie odmówiła sobie również krótkiego wpisu na Instagramie. Zamieściła tam zdjęcie ze swoją córeczkę prosto z Mazur i w zaledwie dwóch zdaniach, nawiązała do śmierci Piotra. Aż trudno powstrzymać łzy, czytając jej opis.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

- Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion - napisała. 

instagram/nataliaklimas/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  2. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  3. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  4. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: instagram 

Następny artykuł