Od dwóch lat nie myje zębów, niesamowite, ale nie musi. O Polce mówi cały świat

Od dwóch lat nie myje zębów, niesamowite, ale nie musi. O Polce mówi cały świat Źródło: Instagram

Dziewczyna z Polski znalazła się na ustach całego świata. Tina Stokłosa prowadzi życie, które śmiało można nazwać idealnym scenariuszem filmowym. Miłość swojego życia poznała w niezwykłych okolicznościach, a jej dieta sprawia, że Polka od dwóch lat nie myje zębów, bo po prostu nie musi.

Dziewczyna rzuciła pracę architekta w Warszawie i wyjechała na Bali, by żywić się wyłącznie owocami i warzywami. W trakcie kilku lat, które spędziła jako frutarianka, Tina zrzuciła aż 30 kg i twierdzi, że czuje się dobrze jak nigdy wcześniej. I chociaż są to niewątpliwe zalety, które wiele osób może jej pozazdrościć, to światowe media zwróciły uwagę na jeszcze jedną: dziewczyna od dwóch lat nie myje zębów, bo - jak sama twierdzi - nie ma takiej potrzeby.

Dziewczyna zrzuciła 30 kg dzięki diecie

Początki jej rygorystycznej, przynajmniej dla niektórych, diety sięgają kilku lat wstecz. Gdy Tina walczyła z nadmiernymi kilogramami, trafiła na grupę frutarian.

- Ogromna większość z nich wyglądała niesamowicie zdrowo i miała tak wiele energii, że zdecydowali się być sportowcami wytrzymałościowymi. Byłam zaintrygowana i zdecydowałam się na trwające tydzień, przedświąteczne oczyszczanie ciała owocami – wspomina Tina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczyna szybko zauważyła, że dieta daje bardzo pozytywne efekty, a brak mięsa i tak powszechnych dodatków do nich jak makarony, czy pieczywo zupełnie jej nie przeszkadzał.

- Czułam się niesamowicie – lekko, optymistycznie, unosiłam się 30 centymetrów nad ziemią – czułam się, jakbym była zakochana we wszystkim. Postanowiłam nigdy nie wracać do „normalnego” jedzenia - opowiada Polka.

Nie myje zębów od 2 lat

Simona pochodzącego z Belgii poznała dzięki swojemu Instagramowi. Mężczyzna śledził jej losy, polubił kilka jej zdjęć, następnie napisał kilka wiadomości, które przerodziły się w zauroczenie i miłość. Historia jak z bajki, ale to, co w tej parze zwraca największa uwagę to fakt, że od 2 lat oboje nie myją zębów. A na zdjęciach ich uśmiechy wyglądają niemal idealnie. Jak to możliwe?

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Okazuje się, że dieta pozbawiona mięsa i nabiału pozwala nie tylko zrzucić kilogramy i czuć się dobrze, ale również pokonać różne choroby. Ponadto błonnik zawarty w owocach według nich oczyszcza zęby, którym nic nie dolega. I chociaż 2 lata to zbyt mało czasu, by z całkowitą pewnością stwierdzić, że do końca życia ich uśmiech pozostanie idealny, to jednak patrząc na efekty po tym czasie można śmiało stwierdzić, że coś w tym jest.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Żródło: DailyMail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News