Wszyscy zalali się łzami po odczytaniu nad grobem zastrzelonego Adama słów jego narzeczonej. Wzruszają do głębi

Wszyscy zalali się łzami po odczytaniu nad grobem zastrzelonego Adama słów jego narzeczonej. Wzruszają do głębi Źródło: wikipedia

Dziewczyna w wyjątkowo wzruszających słowach pożegnała Adama C., wywołując łzy zebranych. Chłopak został zastrzelony przez policjanta w Koninie.

Dziewczyna zastrzelonego Adama C. w wyjątkowy sposób pożegnała ukochanego. Jej słowa odczytano nad grobem 21-latka, w trakcie ceremonii pogrzebowych. Tłum żałobników był dogłębnie wzruszony wyznaniem kobiety.

Dziewczyna skierowała wyjątkowo wzruszające słowa do zastrzelonego chłopaka

Zakończyły się uroczystości pogrzebowe Adama C., zastrzelonego w czwartek w Koninie przez funkcjonariusza policji. Młodego mężczyznę żegnała rodzina, przyjaciele, jak i również tłum mieszkańców miasta, zszokowanych jego tragiczna śmiercią. Nad grobem odczytano słowa, którymi pożegnała chłopaka jego ukochana. To był wyjątkowo wzruszający moment pogrzebu, a treść jej wiadomości pozostanie z żałobnikami na długo.

– Pożegnania nie istnieją tam, gdzie się kocha. Nie mówię „żegnaj”, ale „do zobaczenia” – napisała narzeczona zastrzelonego mężczyzny.

Te słowa wywołały ogromne wzruszenie zebranych. 

Dziewczyna straciła narzeczonego, został zastrzelony przez policjanta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tragedii doszło w czwartek w Koninie. Tego dnia patrol lokalnej policji podjął próbę wylegitymowania grupy młodych mężczyzn, dwóch 15-latków i 21-latka. Starszy z zatrzymanych podjął próbę ucieczki. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że Adam C. wyciągną nożyczki. Z tej przyczyny jeden z funkcjonariuszy wyciągnął broń i otworzył ogień. 21-latka nie udało się uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Reporter Wirtualnej Polski, Sylwester Ruszkiewicz, dotarł do informacji, że przy postrzelonym Adamie C. rzekomo znaleziono woreczek z substancjami psychotropowymi. Trwa śledztwo w tej sprawie. Ukochana zmarłego nie wierzy w oskarżenia, kierowane pod jego adresem.

 - Byłam z nim cztery lata, mieszkaliśmy razem 8 miesięcy i musiałabym zauważyć, gdyby było coś nie tak. Nie wierzę w to - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. Nowy pomysł na sfinansowanie emerytur. Kościołowi się nie spodoba
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

źródło: Super Express

Następny artykuł