Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku

Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Dziewczyna, która przebywała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na motorówce podczas tragicznego rejsu po jeziorze Kisajno, jest obecnie jedynym świadkiem wypadku. 27-latka, która jest obecnie w centrum zainteresowania mediów, skasowała z sieci swoje nagrania.

Dziewczyna, która jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka, skasowała właśnie z sieci wszystkie swoje nagrania. 27-latka, która towarzyszyła celebrycie podczas tragicznego, nocnego rejsu motorówką po jeziorze Kisajno, jest obecnie w centrum zainteresowania mediów. Kobieta jest bowiem jedynym świadkiem całego zdarzenia. 

27-letnia dziewczyna z Łodzi jedynym świadkiem

Dziewczyna, która płynęła w nocy z soboty na niedzielę motorówką z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, niespodziewanie stała się postacią kluczową dla poszukiwań celebryty. Media początkowo sugerowały, że producent filmowy podczas tragicznego wypadku przebywał w towarzystwie swojej siostry, Julii. 

Później udało się jednak ustalić, że to właśnie 27-letnia mieszkanka Łodzi, tajemnicza Ewa, odbyła z Woźniakiem-Starakiem ten rejs. Spekulacji dotyczących relacji między dziewczyną  a gwiazdorem jest coraz więcej. Kobieta w związku z tragedią zdecydowała się skasować z sieci wszystkie swoje nagrania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja Ewy na całą sytuację 

27-latce, w przeciwieństwie do Piotra Woźniaka-Staraka, udało się szczęśliwie wypłynąć na brzeg. Nie było to wcale takie łatwe, bo musiała pokonać dystans 100 metrów. Nie wiadomo dokładnie, co robiła na motorówce z miliarderem. Media spekulują, że między nią, a gwiazdorem, mogła być relacja romantyczna. 

Jedyne, co wiadomo na temat dziewczyny, to to, że ma 27 lat, pochodzi z Łodzi i jest instruktorką żeglarstwa, a także współorganizatorką obozów sportowych. W okresie letnim Ewa dorabiała sobie pracując w mazurskich restauracjach. Kobieta prowadziła również kanał podróżniczy na platformie Youtube. Najprawdopodobniej w związku z ogromnym zainteresowaniem mediów jej osobą, po tragicznym wypadku, zdecydowała się usunąć z sieci wszystkie swoje nagrania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Ewa jest jedynym świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja z pewnością szczegółowo przepytuje ją na temat okoliczności wypadku i dzięki jej zeznaniom usiłuje pokierować akcją poszukiwawczą w taki sposób, żeby odnaleźć zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News