Urocza blondynka miksowała ciasto i flirtowała przed kamerą. Chwilę później stała się wyjątkowo paskudna rzecz, już nigdy nie popełni tego błędu

Urocza blondynka miksowała ciasto i flirtowała przed kamerą. Chwilę później stała się wyjątkowo paskudna rzecz, już nigdy nie popełni tego błędu Źródło: Jukin Media

Urocza dziewczyna nie zdawała sobie sprawy z tego, że miksowanie ciasta i flirt z chłopakiem, w tym samym czasie, mogą być tak niebezpieczne. Nim się obejrzała, wydarzyło się coś, co zapamięta do końca życia.

Młoda dziewczyna bawiła się w najlepsze w czasie przygotowywania ciasta. Była już na ostatniej prostej, gdy pokusiła się o niewinny flirt ze swoim towarzyszem, a wszystko robiła przed włączoną kamerą. Nie podejrzewała, że doprowadzi to do czegoś tak strasznego. Krotki film powinien być przestrogą dla każdego, a dla niej samej zapewne będzie nieprzyjemnym wspomnieniem. 

Dziewczyna miksowała ciasto i flirtowała przed kamerą. Nagle stało się coś wyjątkowo paskudnego

Nagranie z pewnością może mrozić krew w żyłach, szczególnie paniom. Na krótkim filmiku widać uroczą blondynkę, która za pomocą miksera mieszała składniki na ciasto. Dziewczyna świetnie się bawiła tym bardziej, że we wszystkim towarzyszył jej chłopak. To właśnie on postanowił uwiecznić proces przygotowania słodkości. 

Ustawił kamerę na przeciwko i nie spodziewał się, że przykuje to tak wielką uwagę jego ukochanej. Blondynka nie mogła przestać patrzeć się w obiektyw, jednocześnie zaczepiając chłopaka. Para pozwoliła sobie na drobny flirt, wzajemnie brudząc się przygotowywaną masą. Śmiali się wspólnie spędzając czas, jednak młoda kobieta wciąż zerkała w stronę kamery. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po chwili przekomarzanek, postanowiła zbliżyć się do obiektywu, najwyraźniej próbując przejrzeć się w odbiciu i sprawdzić, czy bardzo się ubrudziła. Wystarczył ułamek sekundy, by jej długie i piękne, blond fale wplątały się w końcówki miksera. Nagle w oczach dziewczyny pojawiło się przerażenie, a kuchenny przyrząd wkręcał kolejne centymetry jej włosów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Na szczęście udało się jej wyłączyć robota, w czym pomógł jej równie przestraszony chłopak. Oboje nie mogli uwierzyć w to, co właśnie się wydarzyło, jednak po krótkiej chwili, na twarzy dziewczyny pojawiło się rozbawienie. Nie ulega jednak wątpliwością, że od tego momentu rozważniej będzie podchodziła do gotowania i już nigdy nie popełni tego błędu. Film powinien być przestrogą dla każdego, kto nieuważnie obsługuje nawet te pozornie bezpieczne narzędzia kuchenne. 

Używasz w domu miksera? Oto film ku przestrodze! na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News