Dziewczyna wykrzyczała mu kilka słów. Gdy je usłyszał, wziął rozbieg i skoczył przez okno z 7 piętra

Dziewczyna wykrzyczała mu kilka słów. Gdy je usłyszał, wziął rozbieg i skoczył przez okno z 7 piętra Źródło: Pexels,com

Dziewczyna zapamięta na całe życie tę kłótnię z chłopakiem. Po wysłuchaniu jej słów, mężczyzna wziął rozbieg i wyskoczył z 7 piętra.

Dziewczyna nie miała pojęcia, że kłótnia z chłopakiem będzie miała tak tragiczne skutki. W trakcie awantury, mężczyzna wyskoczył z siódmego piętra. Kobieta została z traumą do końca życia.

Dziewczyna wraz ze swoim chłopakiem hucznie świętowali. Para obchodziła urodziny kobiety, bawiąc się w najlepsze, jednak mężczyzna miał tego wieczoru przesadzić z alkoholem. Po powrocie do hotelu zaczęła się kłótnia. Mężczyzna niespodziewanie wyskoczył z 7 piętra przez okno hotelu, w którym się zatrzymali.

Wstrząśnięta dziewczyna nie mogła uwierzyć w to, co się stało

Urodziny, które dziewczyna obchodziła ze swoim chłopakiem, zaczęły się niewinnie. Oboje zdecydowali, że ten dzień spędzą w Leeds wraz z przyjaciółmi. Młodzi ludzie mieli zamiar pojechać do centrum i bawić się do rana, nie odmawiając sobie alkoholu. W pewnym momencie jednak dziewczyna zauważyła, że jej partner wypił już zbyt dużo i miał problem z utrzymaniem równowagi. Dlatego poprosiła, aby zwolnił lub przerzucił się na napoje bezalkoholowe. Niedługo później doszło do awantury, przez którą para wróciła do hotelu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W hotelowym pokoju sprawy przybrały obrót, którego dziewczyna nie przewidziała. Giorgio - jej partner - stawał się coraz bardziej agresywny, aż wreszcie zaatakował swoją dziewczynę. Mężczyzna miał złapać ją za szyję. Po tym partnerka zagroziła, że go zostawi. Oszołomiony Giorgio zarzekał się, że nie chciał skrzywdzić swojej dziewczyny. Kobieta jednak przyznała, że właśnie to zrobił. Po tych słowach mężczyzna otworzył okno i wyskoczył. Zmarł na skutek obrażeń głowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez

2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Dziewczyna przyznała, że tego dnia Giorgio zaczął pić bardzo wcześnie - jeszcze zanim dotarli do centrum miasta. Wciąż zamawiał wódkę i mógł nie myśleć trzeźwo, jednak jego partnerka nie spodziewała się, że będzie zdolny zrobić coś takiego. Wszyscy znajomi twierdzili, że oboje tworzyli zgodną i szczęśliwą parę. Rodzina samobójcy nie mogła pogodzić się z tak wielką stratą. Mężczyzna miał przed sobą obiecującą karierę - był młodym chirurgiem, wiodącym spokojne i radosne życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Mieli mieć piękną pamiątkę po swoim ślubie. Zamiast tego obejrzeli zdjęcia i pobledli, musieli natychmiast reagować
  4. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: metro.co.uk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News