Służby w całym kraju poszukiwały 17-letnią Olę. Szczegóły zaginięcia nie napawały optymizmem

Służby w całym kraju poszukiwały 17-letnią Olę. Szczegóły zaginięcia nie napawały optymizmem Źródło: materiały policji

Dziewczyna z Płocka zaginęła bez śladu. 17-letnia Ola rozstała się w piątek 13 grudnia ze swoją koleżanką i ślad po niej zaginął. Poszukiwania dziewczyny trwały dość długo, a jego szczegóły były co najmniej przerażające.

Dziewczyna z Płocka była poszukiwana przez policję i służby w całej Polsce. Zaginięcie 17-letniej dziewczyny od samego początku było owiane tajemnicą, a poszlaki, do jakich dotarli szukający, nie napawały nikogo optymizmem. Na szczęście, ta historia nie skończyła się aż tak tragicznie, jak na to wskazywało.

Dziewczyna zniknęła 13 grudnia. Nic nie wskazywało na pozytywne rozwikłanie zagadki

Około godzin wieczornych w piątek doszło do spotkania dwóch koleżanek. O godzinie 12:20 kobiety były widziane po raz ostatni. Wtedy to telefon Oli Cisowskiej przestał być w zasięgu telefonii komórkowej, a świadkowie nie byli w stanie powiedzieć, w którym kierunku udała się dziewczyna. Jej bliscy byli bardzo zaniepokojeni, ponieważ w środę 18 grudnia mieszkanka Płocka miała stawić się na lotnisku w związku z wyjazdem do Anglii na święta. Tam jednak nikt jej nie widział.

Istniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że młoda kobieta wdała się w niebezpieczną relację i przebywała z 20-latkiem karanym kilka lat temu. Z racji tego, że telefon dziewczyny się nie odzywał, istniało duże prawdopodobieństwo, że jej życiu i zdrowiu zagraża niemałe niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawę śledzili internauci

Zaginięcie płocczanki nagłośnione było nie tylko przez policję, ale także przez media społecznościowe. Dzięki takiemu wsparciu i rozgłosowi 17-latka odnalazła się, a jej mama pojechała ją odebrać. O szczęśliwym finale akcji poinformował profil „Zaginieni przed laty", który zajmuje się nagłaśnianiem spraw poszukiwań prowadzonych przez policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

- Kochani!! Ola odnalazła się. Bezpieczna czeka na przyjazd mamy. Dziękujemy Wam za udostępnienia i pomoc. Potwierdził się jeden z "tropów" - napisano na fanpage'u "Zaginieni przed laty"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News