Przez 3 lata dawał swojej dziewczynie literki. W końcu je ułożyła i zalała się łzami

Przez 3 lata dawał swojej dziewczynie literki. W końcu je ułożyła i zalała się łzami Źródło: Facebook

Dziewczyna była zakochana po uszy w swoim uroczym chłopaku. Doceniała to, jak bardzo jest czuły i romantyczny. Dowodem jego miłości miały być pełne uczucia listy, jakie otrzymywała. Każdy z nich zawierał jedną literkę, a gdy wszystko ułożyło się w całość, zalała się łzami.

Dziewczyna nie zwracała większej uwagi na wygląd listów, które otrzymywała od ukochanego - bardziej interesowała ją treść. Adorowana przez chłopaka, zakochana kobieta, dopiero kilka lat później odkryła, co planował.

Dziewczyna była zachwycona, kiedy otrzymywała od ukochanego przepełnione miłością listy

Kiedy spotkali się po raz pierwszy, on już wiedział, że chce z nią spędzić resztę życia. Taka miłość nie zdarza się często. Timothy i Candice z bycia zwykłą parą przeszli w stan narzeczeństwa po 3 latach. Ich zaręczyny nie były zwykłe, ponieważ mężczyzna tak naprawdę zaczął je planować już po tygodniu byciu razem. Zajęły mu całe 3 lata - został przez to nazwany najromantyczniejszym facetem na świecie.

Timothy zaczął pisać do Candice listy miłosne. Przez 3 lata wysłał ich 14. Dziewczyna była zachwycona, ponieważ w dobie cyfryzacji pisanie listów to wręcz archaiczne zajęcie. Mało kto wysyła chociażby pocztówki, a co dopiero mówić o miłosnych listach. Każdy przyprawiał Candice o łzy wzruszenia, a równocześnie były elementem większej układanki, o czym miała się przekonać w swoim czasie.

Oświadczył jej się w niesamowity sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia dziewczyna przeglądała listy i wspominała początki znajomości. W oczy rzucił jej się pewien szczegół - każda wiadomość zaczynała się od dużej, pogrubionej litery. Kiedy je ułożyła w odpowiedniej kolejności, od razu się popłakała. Litery układały się w pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?". Odpowiedziała oczywiście "tak", ale nie był to koniec niespodzianek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Dziewczyna przyjęła zaręczynowy pierścionek i wraz z ukochanym zaczęła planować ślub i wesele. Timothy zaskoczył ją po raz kolejny w trakcie uroczystości, kiedy zaśpiewał piosenkę, którą sam ułożył specjalnie dla ukochanej. Napisał ją 2 miesiące po tym, kiedy pierwszy raz się spotkali.

- On taki jest, to bardzo romantyczny, czuły facet - mówiła wzruszona Candice.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  2. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  3. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News