Dziewczyna dała mu kosza. Z zemsty zabił jej rodzeństwo

Dziewczyna dała mu kosza. Z zemsty zabił jej rodzeństwo Źródło: youtube.com/Uwaga! TVN

Była dziewczyna Macieja D. nie mogła się spodziewać, że jej związek zakończy się w takich okolicznościach. Młoda kobieta, która postanowiła odejść od 19-latka, została obudzona przez strażaków, którzy wyciągali ją z płonącego domu. Tam zginęła dwójka jej rodzeństwa. A wszystko przez zranionego chłopaka, który chciał się na niej zemścić.

Dziewczyna Macieja D. postanowiła z nim zerwać. Mimo że mężczyzna przekonywał ją, aby do niego wróciła, to nie była w stanie tego zrobić. Wtedy w jego głowie narodził się przerażający plan - zabić ją i wszystkich członków jej rodziny. Mężczyzna stwierdził, że najlepszym pomysłem na realizację zemsty jest podłożenie ognia pod drzwi mieszkania swojej dawnej miłości. Teraz może mu za to grozić nawet dożywocie.

Nieszczęśliwa miłość motywem podpalenia. Przerażająca historia z Lęborka

Mężczyzna pod osłoną nocy wszedł na klatkę schodową zajmowaną przez rodzinę swojej byłej dziewczyny. Postanowił wykorzystać fakt, że wszyscy spali i podłożył ogień pod drzwi mieszkania. Żywioł zaczął trawić dobytek poszkodowanych oraz zabił rodzeństwo dziewczyny, która zerwała z D.

- Ofiary śmiertelne oraz ofiara najcięższych poparzeń ciała spowodowanego pożaru to rodzeństwo jego byłej partnerki. Kierowała nim chęć zemsty za zerwanie z nim związku partnerskiego. Zamieszkiwane przez jego byłą partnerkę życiową mieszkanie zajmowane było łącznie przez sześć osób - mówi Paweł Wnuk ze słupskiej prokuratury

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

D. nie przyznaje się do winy

Niemogącemu pogodzić się ze stratą 19-latkowi grozi dożywocie za zabójstwo dwóch osób i usiłowanie zabicia jeszcze trzech. Sam D. jest daleki od przyznawania się do winy, mimo że w trakcie pierwszego przesłuchania opowiedział dokładnie o tym, w jaki sposób doprowadził do spalenia mieszkania.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

- Maciej D. ostatecznie nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa, jednakże przesłuchany po raz pierwszy złożył obszerne wyjaśnienia, w których szczegółowo opisał, w jaki sposób dokonał podpalenia budynku - tłumaczy Paweł Wnuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: TVN24

Następny artykuł