Podczas stosunków czuła, jakby chłopak dźgał ją nożem, nie mogła powstrzymać łez. Prawda okazała się okrutna

Podczas stosunków czuła, jakby chłopak dźgał ją nożem, nie mogła powstrzymać łez. Prawda okazała się okrutna Źródło: .

Dziewczyna czuła się gotowa na "pierwszy raz" ze swoim chłopakiem, od kiedy skończyła 18 lat. Próba defloracji zakończyła się jednak płaczem i wyrzutami sumienia. Katrin przy każdym pchnięciu czuła, jakby ktoś dźgał ją nożem. Po latach dowiedziała się, z czego wynikał jej ból.

Dziewczyna podczas swojego pierwszego razu przeżyła istny koszmar. Katrin Maslenkova opisuje wrażenia ze swoich pierwszych doświadczeń seksualnych, jako niemal traumatyczne. Kiedy jej ówczesny partner, z którym spotykała się już ponad dwa lata, próbował ją penetrować, czuła, jakby "uderzał w ścianę" a ona sama była "nie w pełni kobietą".

Lekarze bagatelizowali jej problem. Sugerowali, że nie jest gotowa na seks. Od jednego z ginekologów usłyszała nawet, że "będzie łatwiej po porodzie".Katrinie pomógł dopiero terapeuta. Dzięki niemu poznała prawdę o swojej przypadłości.

Dziewczyna cierpiała na poważną dysfunkcję

Niewiele osób wie o istnieniu pochwicy. Jest to dysfunkcja seksualna, polegająca na bezwolnym skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy. Przypadłość uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego, bądź sprawia, że jest on niewiarygodnie bolesny.

Katrina musiała przejść kilka lat intensywnej terapii, aby pozbyć się pochwicy. Dziewictwo straciła dopiero w 2016 roku, jako 24-latka, ze swoim obecnym narzeczonym, Dimitrim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś dziewczyna dokładnie zna swoje ciało i potrzeby. Wie, jakie bodźce sprawiają, że może się, dosłownie, otworzyć. Pierwsze symptomy pochwicy zauważyła, kiedy była jeszcze bardzo młoda. Wielokrotne próby aplikacji tampony kończyły się fiaskiem na skutek bólu. 

 - Czułam, że coś jest nie tak. Byłam zmuszona korzystać z podpasek, podczas okresu - tłumaczy Kristina.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Pochwica najczęściej występuje w konsekwencji traumatycznych wydarzeń. Doświadczają jej przede wszystkim ofiary napastowania i gwałtu. Jest w pełni uleczalna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. Masz akt notarialny? To wcale nie musi oznaczać, że mieszkanie jest już Twoje
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News