Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało Źródło: Screen/Webniusy

Dziewczyna przez 15 lat ukrywała pewną tajemnicę przed swoim ukochanym. Zdobyła się na wyznanie prawdy dopiero podczas oświadczyn. Mężczyzna nie krył ogromnego zaskoczenia.

Dziewczyna przez 15 lat skrywała przed swoim partnerem pewną tajemnicę. Prawda wyszła na jaw podczas oświadczyn pary. Gdy mężczyzna poznał sekret swojej ukochanej, aż go zatkało. Trudno się dziwić, że był w ogromnym szoku. 

Dziewczyna trzymała to w tajemnicy 

Dziewczyna miała przed swoi ukochanym sekret. Nie chciała już dłużej okłamywać swojego partnera, więc zdecydowała się wyjawić mu prawdę po 15 latach. Doszło do tego podczas oficjalnej sesji zdjęciowej z okazji zaręczyn. 

Gdy mężczyzna poznał prawdę, był zszokowany. Miłość tej pary przezwycięży jednak wszelkie przeciwności losu, a historia Mackenzie jest świetnym przykładem tego, że samoakceptacja to droga do szczęśliwego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakująca prawda 

Mackenzie tak bardzo pokochała Briana, że nie była w stanie dalej go okłamywać. Jednocześnie czuła się ze swoim partnerem na tyle bezpiecznie i komfortowo, że stwierdziła, że jest gotowa podzielić się z nim tym wstydliwym sekretem.

Podczas oficjalnej sesji zdjęciowej z okazji zaręczyn kobieta zwróciła się w kierunku partnera i zdjęła perukę. Okazało się, że jej głowa jest całkowicie łysa. Wynikało to z choroby autoimmunologicznej, przez którą lata temu wypadły jej wszystkie włosy. Dziewczyna była na tyle zawstydzona swoim wyglądem, że zdecydowała się przez cały czas starannie ukrywać ten fakt. Przez 15 lat nikt nie odkrył je sekretu, aż do tego momentu.

Dzisiaj grzeje: 1.  29-letnia polska bizneswomen. Zmarła w skutek choroby nowotworowej
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Gdy Brian poznał prawdę, aż go zatkało. Trudno było mu pewnie przyzwyczaić się do tak niecodziennego wizerunku swojej ukochanej. W żaden sposób nie zmieniło to jednak jego ogromnego uczucia do Mackenzie. Nie wpłynęło to także na sposób, w jaki patrzy na swoją ukochaną. Zaakceptował fakt, że nosi ona perukę i z pewnością docenił to, że zdecydowała się podzielić z nim prawdą. Ich piękna sesja zaręczynowa, na której dziewczyna jest bez peruki, podbija sieć i dodaje otuchy osobom, które również borykają się z problemem łysienia. 

Źródło: Screen/Webniusy

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News