2 tygodnie temu o jej śmierci mówili niemal wszyscy. Gdy dziś poznaliśmy wyniki sekcji zwłok, zamarliśmy

2 tygodnie temu o jej śmierci mówili niemal wszyscy. Gdy dziś poznaliśmy wyniki sekcji zwłok, zamarliśmy

Dziewczyna zmarła w bardzo dziwnych okolicznościach, które dla policjantów były zupełnie niezrozumiałe. Aby poznać całą prawdę o śmierci nastolatki, przeprowadzono sekcję jej zwłok. Wyniki właśnie zostały opublikowane. Aż ciężko uwierzyć w to, co się stało.

Dziewczyna zmarła zupełnie niespodziewanie. Pewnego dnia rodzice zauważyli, że nie ma jej w domu, więc powiadomili policję o jej zaginięciu. Wkrótce funkcjonariusze odnaleźli ją w lesie nieopodal hotelu. 15-latka została odnaleziona martwa, jedynie w samej bieliźnie. Ślady na jej ciele wskazywały, że mogła zostać zamordowana. Sekcja zwłok rozwiała wątpliwości co do przerażających okoliczności śmierci 15-latki.

Dziewczyna zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dopiero sekcja zwłok wykazała, co było przyczyną zgonu

Nora Quoirin to Brytyjka, o której śmierci mówiły liczne zagraniczne media. 15-latka poleciała z rodzicami do Malezji, gdzie razem chcieli spędzić wakacje. Zameldowali się w jednym z hoteli. Pewnego dnia, dokładnie 3 sierpnia, Nora zniknęła ze swojego pokoju, co rodzina zauważyła dopiero nad ranem. Wezwano na pomoc policję, która zaczęła przeczesywać pobliski las.

Malezja słynie z wielkich lasów, w których żyją dzikie zwierzęta. Dziewczynka została znaleziona przez funkcjonariuszy dopiero po około 7 dniach. Jej ciało leżało zaledwie 1,5 km od domu. Rodzina tym faktem była bardzo zdziwiona, bowiem wszyscy spodziewali się, że ciało Nory zostanie znalezione gdzieś w głębi lasu. Wszyscy myśleli, że dziewczyna została tam przez kogoś zaciągnięta siłą.

Nora została zamordowana?

Sekcja zwłok dziewczyny ku zdziwieniu wszystkich nie wykazała, aby Nora została przez kogoś zamordowana. Jej śmierć związana była z pęknięciem wrzodu w jelicie, który powstał w ciele Nory z powodu długotrwałego odczuwania głodu, a także wzmożonego stresu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

Ustalono też, dlaczego Nora wybiegła z hotelu. 15-latka cierpiała na zaburzenia psychiczne, a więc jej ucieczka spowodowana była strachem. Być może Nora miała nagły atak paniki. Wkrótce Nora zostanie pochowana, a jej rodzina będzie musiała jakoś pogodzić się z tym, co się stało.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: o2.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News