Wsiadła do samochodu i zauważyła koszulę na przedniej szybie. Znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie

Wsiadła do samochodu i zauważyła koszulę na przedniej szybie. Znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie Źródło: Facebook.com ashley.hardacre.77

Dziewczyna skończyła pracę, pożegnała się z koleżankami i wsiadła do swojego samochodu na parkingu. Nagle zauważyła, że na szybie pojazdu znajduje się koszula. Znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie, teraz ostrzega innych. Chwila nieuwagi mogła się dla niej skończyć naprawdę dramatycznie.

Dziewczyna pożegnała się z koleżankami z pracy i udała się do swojego auta, które było zaparkowane pod centrum handlowym. Kiedy wsiadła do pojazdu zauważyła, że na przedniej szybie leży koszula. natychmiast przypomniała sobie historię, którą dzień wcześniej opowiedzieli jej rodzice. Była w wielkim niebezpieczeństwie.

Dziewczyna zauważyła flanelową koszulę na przedniej szybie swojego auta

Ashley Hardacre skończyła wieczorem pracę w centrum handlowym, pożegnała się z koleżankami i wsiadła do swojego auta. Po chwili zauważyła, że na przednich wycieraczkach pojazdu leży flanelowa koszula. W pierwszym odruchu chciała od razu wysiąść i zdjąć ją z szyby, jednak rozejrzała się wokół siebie i zdała sobie sprawę, że sytuacja wydaje się być bardzo podejrzana.

- Jak wielu z Was wie, pracuję w jednym ze sklepów w centrum handlowym. Tego wieczoru, jak zwykle, wyszłyśmy wszystkie razem, żeby mieć pewność, że żadnej z nas nie stanie się nic złego na parkingu. Moje koleżanki rozeszły się do swoich samochodów, a ja usiadłam za kierownicą mojego, kiedy zauważyłam, że na przedniej szybie leżała niebieska koszula z flaneli. Obok mojego auta stały zaparkowane dwa inne, przy czym ostatnie chodziło na włączonym silniku. To mnie zaniepokoiło i nie odważyłam się wyjść z samochodu, żeby zabrać koszulę. Najpierw pomyślałam, że jakimś dziwnym przypadkiem ktoś ją tam zostawił przez przypadek, ale gdy uruchomiłam wycieraczki było już jasne, że ktoś poświęcił sporo czasu, żeby owinąć koszulę wokół nich - relacjonowała młoda kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna zorientowała się, że jest w niebezpieczeństwie

Dziewczyna szybko powiązała ze sobą kilka faktów i zdała sobie sprawę, że prawdopodobnie znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Postanowiła odjechać i dopiero w bezpiecznym miejscu pozbyć się koszuli z szyby.

- Ostatnio widziałam w Internecie dużo informacji o tym, że w naszym regionie ktoś zostawia koszule na przedniej szybie samochodów kobiet, żeby wyszły je ściągnąć i zdekoncentrowały się. Zgłoszono kilka przypadków zaginięć. To samo opowiedzieli mi rodzice dzień wcześniej w czasie kolacji. Pamiętając o tym nie odważyłam się ruszyć z samochodu, żeby zdjąć koszulę, tym bardziej, że obok stało zaparkowane auto z włączonym silnikiem. Odjechałam w bezpieczne miejsce, gdzie było sporo ludzi, uchyliłam okno i w końcu udało mi się ściągnąć koszulę z wycieraczki - kontynuowała opowieść Ashley.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja, już w lipcu wprowadzą zakaz, jaki nikomu nawet się nie śnił. Nieprawdopodobne informacje potwierdzają media z Japonii

2. Trzy ogniska koronawirusa w jednym województwie. Sytuacja jest poważna

Okazało się, że koszula najprawdopodobniej nie znalazła się na jej samochodzie bez przyczyny. Chwila nieuwagi mogła skończyć się dla niej bardzo źle. Ashley ostrzega inne kobiety, by zawsze zachowywały czujność.

- Nie wiem, w jakim celu ktoś to zrobił, ale koszula nie znalazła się tam przypadkowo - natrudziłam się, żeby ją zdjąć. Od tamtej pory proszę kogoś z ochrony, żeby odprowadził mnie do samego samochodu. Dziewczyny, uważajcie na siebie - apeluje dziewczyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  2. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki
  3. Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył
  4. W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować
  5. Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają
  6. Obejrzeli nagranie ze szkolnego korytarza i zamarli. Rzeczy, które widać na wideo, mrożą krew w żyłach

Źródło: Podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News