Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili Źródło: Pixabay

Dziewczyna wyszła na imprezę i już nie wróciła do domu. Przez 815 dni była więziona, podczas tych koszmarnych miesięcy została przywiązana do łóżka, była bezustannie bita i gwałcona. Cudem udało jej się wyrwać z tego koszmaru.

Dziewczyna miała wspaniałe życie. Właśnie dostała się studia w dużym mieście i w końcu mogła porzucić swoje rodzinne miasto i zacząć dorosłość. Niestety, chociaż wszystko miała idealnie zaplanowane, to los chciał inaczej, sprawiając, że jej życie zamieniło się w wielkie piekło. 

Dziewczyna wyszła na imprezę i słuch po niej zaginął 

Małgosia była przed ostatnim egzaminem, a skoro już się wszystkiego nauczyła, postanowiła zaszaleć w klubie z koleżanką. Dziewczyna często relaksowała się przy drinku po długich wieczorach spędzonych nad książkami. Razem z koleżanką usiadły przy barze, wypiły po drinku i nagle powstała dziura w pamięci. 

Młoda dziewczyna obudziła się przywiązana do łóżka. Jak się okazało została wywieziona do burdelu na Śląsku. Jej przyjaciółka spokojnie wróciła do domu, a jej koszmar właśnie miał się zacząć. Nowa rzeczywistość, która ją zastała, sprawiła, że dziewczyna całkowicie się załamała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ścianie zaznaczała każdy dzień spędzony w burdelu. Każdego dnia przychodzili klienci, którzy płacili za seks z więzioną dziewczyną. Brutalność klientów sprawiała, że dziewczyna zaczęła się poddawać, już nie miała po co żyć. Bała się, że jej koszmar nigdy się nie skończy. 

Jak dziś żyje dziewczyna, która spędziła 815 dni w niewoli

Po dokładnie 815 dniach w drzwiach burdelu pojawiła się policja. Mężczyźni, którzy zarabiali na prostytucji nielegalnie przetrzymywanych kobiet zostali aresztowani, a Małgosia z innym dziewczynami trafiła do ośrodka pomocy dla ofiar na tle seksualnym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Dzisiaj mija 12 lat od kiedy dziewczyna została wyrwana z koszmaru. Dopiero dwa lata temu poczuła, że znowu żyje. Na świecie pojawiła się jej córeczka, która teraz jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Razem z mężem zajęli się wychowaniem małej, zapominając o 815 dniach piekła, które przeszła, jako młoda dziewczyna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Masz akt notarialny? To wcale nie musi oznaczać, że mieszkanie jest już Twoje
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News