Bardzo smutna wiadomość o 14-letniej Darii, która urodziła dziecko. Ogromnie współczujemy

Bardzo smutna wiadomość o 14-letniej Darii, która urodziła dziecko. Ogromnie współczujemy Źródło: instagram.com uverdig_iviv

14-letnia dziewczyna dopiero co została mamą, a w sieci chętnie zrelacjonowała pierwsze dni z maluszkiem. Do mediów właśnie przedostały się potworne informacje o tym, co spotkało Darię.

Ta dziewczyna zmroziła wszystkich informacją o ciąży. Gdy doszło do zapłodnienia miała zaledwie 13 lat, a mimo to zadecydowała, że urodzi i wychowa dziecko. Kilka tygodni temu, za pośrednictwem Instagrama przekazała, że maleństwo jest już na świecie i jednocześnie nie ukrywała, że poród był dla niej bardzo trudnym przeżyciem. Nikt nie przypuszczał, że krótko po rozwiązaniu do mediów dotrze taka wiadomość.

Gdy 14-letnia dziewczyna urodziła wszystkich wbiło w fotele. Najnowsze informacje poruszą każdego 

Daria Sudnisznikowa z Krasnojarsku na Syberii o ciąży dowiedziała się kiedy miała 13 lat. Dziś ma niewiele więcej, bo 14, a 24 sierpnia przekazała, że jest dumną mamą i może trzymać w objęciach swojego maluszka. Ze szpitala odebrali ją bliscy i 11-letni kolega Wania, który jak twierdziła nastolatka, jest ojcem dziecka. Choć tę samą wersje podtrzymywała od samego początku, opinia publiczna nie dowierzała, by to 10-letni wówczas chłopiec miał niebawem zostać tatą. Na dziewczynę wylało się może krytyki, a wtedy ona postanowiła ujawnić, że tak naprawdę została zgwałcona przez licealistę o imieniu Stiepan. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nikomu o tym nie mówiłam. Nawet mamie. Dla mnie to bardzo bolesny temat i przez długi czas nie mogłam dojść do siebie. Postanowiłam wam powiedzieć nie dlatego, żeby zatrzymać lawinę hejtu, ale ze względu na osoby, którzy się mną interesują i którzy się o mnie martwią. To był gwałt - pisała w sieci. 

Sprawą zajęła się prokuratura. Jeszcze przed porodem chłopak został przesłuchany, ale śledztwo zawieszono. Gdy Daria urodziła od razu przeprowadzono testy DNA, które potwierdziło, że ojcem dziecka 14-latki jest starszy kolega z liceum, ale mimo to śledztwo nie zostało wznowione. Z doniesień Wirtualnej Polski wynika, że chłopak początkowo miał przyznawać się do winy, ale potem zmienił zdanie i zaczął wszystkiemu zaprzeczać. Z kolei młoda mama wyznała, że Stiepan nachodził ją i groził.

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

- Masz wielu facetów, nie tylko Wanię. Więc chodź i ze mną? Jeśli odmówisz, powiem wszystkim, jaka jesteś - brzmiały przytaczane przez Darię słowa chłopaka. Z relacji dziewczyny wynika, że do gwałtu miało dojść pod jej własnym domem na klatce schodowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Czy zbliża się globalna katastrofa?
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News