Miliony osób śledziły jej los, żyła za złotówkę dziennie. Niestety, media przekazały wiadomość o śmierci 24-latki

Miliony osób śledziły jej los, żyła za złotówkę dziennie. Niestety, media przekazały wiadomość o śmierci 24-latki Źródło: .

Dziewczyna dała się poznać na całym świecie przez to, że żyła za jedną złotówkę dziennie. Dziś media obiegła wiadomość o jej śmierci.

Dziewczyna, o której było głośno na całym świecie, nie żyje. Wiadomość o jej śmierci obiegła media i sprawiła, że wiele osób jeszcze raz się pochyliło nad dramatycznymi warunkami, w jakich przyszło jej żyć. 24-letnia studentka na dzienne przeżycie miała jedynie złotówkę. 

Dziewczyna znana na całym świecie nie żyje

O zaledwie 24-letniej Wu Huayan dowiedzieliśmy się pod koniec zeszłego roku. To właśnie wtedy pojawiła się informacja, że młoda dziewczyna żyje za złotówkę dziennie, by pomóc swojemu bratu. Niestety, dziś pojawiła się wiadomość, że Wu nie żyje. Okazało się, że jej organizm był na tyle wycieńczony wysiłkiem i niedożywieniem, że lekarzom nie udało się jej uratować. 

Dziewczyna za wszelką cenę chciała uratować brata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W listopadzie zeszłego roku Wu Huayan wystąpiła w mediach z niezwykle ważnym apelem. Ważyła niecałe 20 kilogramów i prosiła o pomoc. Jej organizm już nie pozwalał jej na dłuższą pracę, a ona chciała za wszelką cenę zawalczyć o życie swojego chorego brata. Młoda dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali u niej problemy z nerkami i sercem. 

Wcześniej młoda dziewczyna była świadkiem, jak na skutek dramatycznej nędzy umierają kolejno członkowie jej rodziny. Odeszła babcia, tata i mama, a ona nie chciała, by taki sam los spotkał jej braciszka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie
2. Ogromny pożar w zachodniej Polsce. Ponad 700 osób ewakuowanych, trwa walka z czasem

Pieniądze na leczenie brata zostały zebrane w zbiórkach charytatywnych, dziś chłopak jest leczony na wysokim poziomie i ma szanse na przeżycie. Niestety o swój byt będzie musiał walczyć już bez siostry. 

uploaded

fot. screen BBC

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom   

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News