Wygląda na przepiękną dziewczynę. Ale na widok rzeczy, które dzieją się z nią 30 sekund później, trudno powstrzymać łzy

Wygląda na przepiękną dziewczynę. Ale na widok rzeczy, które dzieją się z nią 30 sekund później, trudno powstrzymać łzy Źródło: youtube.com/ 석정현

Piękna dziewczyna na YouTubie na pierwszy rzut oka może przyciągać wzrok mężczyzn i podziw kobiet. Wystarczy tylko spojrzeć na nią chwilkę dłużej, aby łza popłynęła po naszym poliku. Tak poruszająca animacja stała się prawdziwym hitem internetu.

Dziewczyna pojawiająca na YouTube została obejrzana przez ponad 21 milionów internautów. Nie ma się co dziwić, miniaturka sugerująca, że wideo poświęcona jest postaci prześlicznej kobiety, może jednak mylić. Nagranie dotyczy czegoś zupełnie innego, a prawdziwe przesłanie animacji zmusza do poważnej refleksji. Po obejrzeniu tej animacji bardzo ciężko pohamować łzy.

Dziewczyna z YouTube'a sensacją internetu. Ta animacja daje do myślenia

Animacja, która na miniaturce przedstawia piękną dziewczynę, jest w rzeczywistości swoistym podsumowaniem ludzkiego życia i pokazaniem jego ulotności. Krótkie nagranie pokazuje, jak artysta za pomocą programu graficznego zaczyna rysować dziecko, które później przeradza się w dziewczynkę, młodą kobietę, matkę i staruszkę, która umiera pod koniec nagrania.

Niezwykłemu czaru nagraniu dodaje fakt, że jest ono wykonane przy pomocy imponującej techniki, która ujawnia wielki talent autora. Mało tego - internauci wprost rozpływają się nad jego kunsztem, a poruszająca muzyka, która pokazuje przemiany kobiety, koresponduje ze wzruszającym wyrazem wideo. Tak poruszającego pokazania ewolucji ludzkiego życia nie widzieliśmy od dawna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci poruszeni wideo

Nagranie, które zmusza do refleksji nad życiem i przemijaniem, potrafi wzruszać i pokazuje jak wielkie emocje internauci są w stanie wyrażać, kiedy zobaczą prawdziwie wzruszające dzieło sztuki. Wśród komentarzy można znaleźć te, które naprawdę są w stanie złamać serce.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Pamiętam, jakby to było dzisiaj. Człowiek z perspektywy lat nie docenia lat dzieciństwa, młodości i modli się tylko o to, aby dożyć starości i nie musieć martwić się problemami. Teraz już jestem stara i dzięki temu filmowi zrozumiałam, jak mało czasu mi zostało - napisała jedna z poruszonych internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News