Ludzie uważają, że nie zasługuje na swojego chłopaka. Żeby ich zgasić, wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie

Ludzie uważają, że nie zasługuje na swojego chłopaka. Żeby ich zgasić, wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie Źródło: Instagram / yourstruelymelly

Dziewczyna spotkała się z masą krytycznych komentarzy. Podważających jej prawo do miłości. Nie mogła tak tego zostawić i postanowiła działać.

Dziewczyna spotkała się z falą nieprzychylnych i obraźliwych wpisów na swój temat. Ludzie zarzucali jej, że nie zasługuje na swojego chłopaka. Postanowiła z tym zawalczyć i bronić swojego prawa do miłości.

Spotkanie z nietolerancją

Dziewczyna spotykała się na każdym kroku z krytyką na swój temat. Trwało to od tak dawna, że właściwie przestała zwracać na to uwagę. Jednak tym razem część ludzi twierdziła, że nie zasługuje na szczęście u boku ukochanego i miłość.

Na co dzień wiele osób styka się z krytyką na swój temat. Może być to w mniejszym lub większym stopniu dotkliwe. Niestety niektórzy ludzie czerpią przyjemność z zadawania bólu innym. Potrafią być perfidni i okrutni w swoich słowach. Powodem do drwin może się stać cokolwiek. Reakcja na tego typu zachowania może być bardzo różna. Bohaterka tej historii postanowiła zagrać na nerwach krytykom jej osoby. Jej wpis zaskoczył wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walka o prawo do miłości

Dziewczyna, o której mowa jest modelką plus-size. Z uwagi na swoją większą wagę niezwykle często była zmuszona czytać wiele dotkliwych komentarzy na temat swojego wyglądu. Jednak tym razem hejterzy przesadzili. Zaczęły pisać, że nie zasługuje na swojego chłopaka, który był szczupły. Dziewczyna nie mogła tak tego zostawić. 

W Nowy Rok postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem z ukochanym, żeby pokazać światu ich miłość. Internauci od razu zareagowali. Masa niewybrednych komentarzy zalecała jej zrzucenie wagi, lepsze odżywianie i sport. Część z nich z oburzeniem pisała o tym, że nadwaga jest niezdrowa. To rzeczy, z których dziewczyna o niestandardowym rozmiarze z pewnością zdawała sobie sprawę, a ich wytykanie nic nie zmieni. Obrażanie kogoś nigdy nie jest dobrą motywacją.

Uwagi padały też pod adresem jej chłopaka. Użytkownicy toczyli bitwę na komentarze. Postanowiła zatem umieścić kolejny wpis.

- Kiedy robisz zdjęcie w świecącej sukience obok mężczyzny, którego kochasz, ludzie komentują twoje ciało, kwestionują twój związek, oceniają chłopaka za to, że cię kocha. Chociaż oboje wiemy, jak naturalne i prawdziwe jest to uczucie, to nasz związek ma charakter polityczny. Jeśli świat nie pozwoli nam być razem, będziemy ciągle walczyć za naszą miłość, naszą przestrzeń, nasze prawa do bycia widocznymi oraz o akceptowanie nas bez żadnych pytań - napisała dziewczyna, a jej słowa stały się motywacją dla wielu ludzi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Modelka wiedzie szczęśliwe życie uczuciowe. Mimo, że związek z tamtym chłopakiem nie przetrwał, to w jej życiu znów zagościła miłość. Regularnie umieszcza zdjęcia z nowym partnerem. Dziewczyna jest też inspiracją dla wielu osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Nie mogli uwierzyć, że znaleziony maluch nie jest szczeniakiem. Jego prawdziwa natura okazała się nieprawdopodobna
  5. Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie

Źródło: sloneczniexxx

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News