Dziewczyna była przekonana, że jej chłopak wychodzi w kinie do WC. Po chwili wydarzyło się nieprawdopodobne, nie mogła powstrzymać łez

Dziewczyna była przekonana, że jej chłopak wychodzi w kinie do WC. Po chwili wydarzyło się nieprawdopodobne, nie mogła powstrzymać łez Źródło: YouTube/Liam Cooper

Dziewczyna wybrała się do kina ze swoim chłopakiem. Podczas seansu jej ukochany na chwilę opuścił salę kinową, by udać się do WC. Przynajmniej tak myślała jego partnerka, jednak kiedy po chwili stało się coś nieprawdopodobnego, nie mogła powstrzymać łez.

Dziewczyna myślała, że będzie to zwykłe wyjście do kina ze znajomymi i chłopakiem. Nie wiedziała, że ten dzień odmieni jej życie, a po tym seansie już nic nie będzie takim samym. Ten dzień zapamięta do końca życia, a nagranie z tego zdarzenia będzie wzbudzało u niej płacz przy każdym odtworzeniu.

Dziewczyna nie miała o niczym pojęcia

W kinie zebrała się cała paczka przyjaciół i para, Liam i Amy. Podczas trwania seansu chłopak powiedział swojej dziewczynie, że musi wyjść do WC. Po jego wyjściu z ekranów zniknął film, a w jego miejscu pojawiło się zupełnie inne nagranie. Przedstawiało ono Liama, który stworzył swoją wersję teledysku do piosenki Rude zespołu Magic!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liam i Amy są parą od wielu lat. Zakochali się w sobie i wiedzieli, że będą chcieli wspólnie spędzić przyszłość. Z tyłu głowy od dawna u Liama pojawiała się myśl o tym, by oświadczyć się ukochanej. Nie chciał tego zrobić w przypadkowym miejscu. Postanowił zrobić wszystko, żeby Amy zapamiętała ten dzień na zawsze.

- Kiedy zdecydowałem się na oświadczyny, wiedziałem, że chce zrobić coś całkiem wyjątkowego, coś czego Amy nigdy nie będzie się spodziewać - powiedział Liam.

Podczas emisji filmiku Liama na sali kinowej pojawili się znajomi, przyjaciele i rodzina pary, a gdy wybrzmiały ostanie dźwięki piosenki, na sali pojawił się również Liam. Mężczyzna ubrany w garnitur, a w ręku trzymający butelkę szampana i kwiaty, klęknął przed swoją dziewczyną i oświadczył się.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

Oczywiście Amy zgodziła się zostać jego żoną. Rodzina i przyjaciele zebrani na sali kinowej zaczęli bić brawa i krzyczeć z radości, a dziewczyna nie mogła opanować łez. Płakała w ramionach swojego przyszłego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: webniusy 

Następny artykuł