Sądzi, że jego narzeczona jest dziewicą. Dziewczyna odlicza dni do ślubu i drży

Sądzi, że jego narzeczona jest dziewicą. Dziewczyna odlicza dni do ślubu i drży Źródło: Unsplash/Benjaminrobyn Jespersen

Dziewczyna nie zaprzeczyła swojemu partnerowi, gdy zapytał ją o jej dziewictwo. Mąż myśli teraz, że jego przyszła żona nigdy nie uprawiała seksu. Niedługo para weźmie ślub, po którym miał nastąpić ich pierwszy, wspólny raz. Kobieta, myśląc o tej chwili, drży i budzi się po nocach. Nękają ją wyrzuty sumienia.

Dziewczyna nie może znieść myśli, że w noc poślubną pan młody zorientuje się, że okłamała go w kwestii czystości przedmałżeńskiej. Nie zaprzeczała, gdy mąż stwierdził, że z pewnością musi być dziewicą, co bardzo mu się spodobało. Prawda jest jednak inna, a kobieta nie może teraz poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Martwi się tym, co się stanie, kiedy wylądują w łóżku podczas nocy poślubnej.

Dziewczyna jest przerażona. Na myśl o nocy poślubnej cała drży i budzi się w nocy oblana zimnym potem

Redakcja Papilota otrzymała list, w którym zrozpaczona anonimowa kobieta żali się, że popełniła straszne głupstwo, z którym nie potrafi sobie poradzić. Pewnego dnia jej chłopak przyszedł do niej, aby porozmawiać z nią nieco na poważniejsze tematy. Rozmawiali o swoich wartościach, co bardzo ich zbliżyło. Podczas rozmowy doszło jednak do nieporozumienia. Kobieta przez przypadek dała do zrozumienia swojemu narzeczonemu, że jest dziewicą. Kiedy zapytał ją o ten fakt wprost - nie zaprzeczała. Bała się jego reakcji na informację, że w rzeczywistości spała z kilkoma mężczyznami, z którymi miała bardzo udany seks.

 - Uznał za pewnik, że jestem dziewicą, a ja nic z tym nie zrobiłam. Nie zaprzeczyłam. Pół roku po tej rozmowie A. mi się oświadczył, teraz odliczamy miesiące do ślubu - mówi zrozpaczona dziewczyna w liście.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

 Kobieta nie wie, jak ma sobie poradzić z tą całą sytuacją. Kocha swojego chłopaka, który jest dla niej wszystkim.

 - Kocham go, on mnie też, jestem przekonana, że to ten jeden jedyny. Nie chcę go okłamywać, ale im dłużej brnie się w kłamstwo, tym trudniej powiedzieć prawdę - mówi w liście do redakcji Papilota zdruzgotana kobieta.

Trzeba przyznać, że jej sytuacja nie jest łatwa, a przyszła mężatka bardzo ją pogmatwała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Papilot

Następny artykuł