dziewczyna Bubble Tea
Pexels
Joanna Szwalikowska - 10 Czerwca 2020

Uzależniła się od popularnego napoju. Znaleźli ją nieprzytomną w pokoju, zapadła w śpiączkę

Osiemnastoletnia dziewczyna trafiła w poważnym stanie do szpitala. Jak się okazało, winowajcą był popularny napój, od którego uzależniła się nastolatka. Ta historia mogła mieć tragiczny koniec.

Nastoletnia dziewczyna trafiła do szpitala po tym jak rodzice znaleźli ją nieprzytomną w pokoju. Jak się okazało, dziewczyna zapadła w śpiączkę. Wszystkiemu winien był bardzo popularny napój. Dzień wcześniej nastolatka skarżyła się na nudności i wzmożone pragnienie. Jak poinformowali lekarze, były to objawy poważnej choroby. 

Dziecko Rozenek, imięPierwsze zdjęcia Rozenek po porodzie. Zdradziła imię dzieckaCzytaj dalej

Nastoletnia dziewczyna zapadła w śpiączkę, wszystko przez popularny napój

Osiemnastoletnia Chinka z Szanghaju przedawkowała popularny napój i zapadła w śpiączkę. Jak się okazało, zachorowała na kwasicę ketonową. Objawy tej choroby to:

 • nudności i wymioty;
 • wzmożone pragnienie;
 • częste oddawanie moczu;
 • suchy, obłożony język;
 • dreszcze;
 • zaburzenia świadomości.

Po znalezieniu dziewczyny nieprzytomnej w pokoju, osiemnastoletnia Chinka trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono u niej kwasicę ketonową. Wskutek choroby zapadła w śpiączkę cukrową. Gdy lekarze, zbadali poziom cukru w jej krwi, okazało się, że 25-krotnie przekracza on normę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacje plastyczne stały się jej hobbyOkropne, wygląda porażająco. Chciała zostać silikonową lalką, efekt operacji zwala z nógCzytaj dalej

Dziewczyna dzień przed tragicznym wydarzeniem, skarżyła się na objawy, które wskazywały u niej kwasicę ketonową. Rodzice nie wiedzieli jednak, co dolega córce i nie spodziewali się, że jest to coś poważnego. Jak się okazało, było dużo gorzej, niż myśleli. 

Nastolatka trafiła do szpitala, gdzie została poddana hemodializie. 5 dni później wybudziła się ze śpiączki. Wtedy na jaw wyszło, co było przyczyną jej stanu. Winowajcą okazał się popularny napój, herbata z tapioką. Dziewczyna piła go 2 razy dziennie przez cały miesiąc. 

Słodkie kulki tapioki są hitem ostatnich lat, jednak należy pamiętać, by zachować rozwagę przy piciu tego typu napojów. Jeden kubek herbaty z tapioką (pojemność ok. 750 ml) zawiera aż 100 gramów cukru. Nic dziwnego, że po takiej dawce cukru każdego dnia, dziewczyna zachorowała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Nagła zmiana w ostatniej chwili, od jutra wchodzi w życie

2. Osoby z nadwagą dyskryminowane. Hotel wprowadził skandaliczny przepis

Lekarze zwracają uwagę na problem, ponieważ nie jest to pierwszy taki przypadek. W styczniu do szpitala w prowincji Henan trafił 13-latek, który nie był w stanie strawić kulek tapioki po wypiciu dwóch porcji napoju na raz. Z kolei w ubiegłym roku 14-letnia Chinka trafiła do szpitala, gdzie odkryto u niej aż 100 kulek tapioki przyklejonych w przewodzie pokarmowym.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Hitowy sernik z 3 bajecznie prostych składników podbija internet. Fascynująca receptura trafiła do sieci
 2. Anna Lewandowska przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość. Błyskawicznie posypały się gratulacje, Ania jest z siebie dumna
 3. Dramatyczne sceny na Śląsku. 4-letnie dziecko wypadło z samochodu, porażające nagranie
 4. Dwa nowe ogniska koronawirusa na południu Polski. Zakażony ksiądz odprawiał mszę, podjęto radykalne środki
 5. Szansa na dodatkowe pieniądze, nawet 1000 zł. Trzeba się spieszyć, zostało niewiele czasu
 6. Smutne informacje o Bogumile Wander. Mąż musiał oddać ją do ośrodka, choroba postępuje

babcia sprzątać domMusiał posprzątać dom po zmarłych dziadkach. Gdy odkrył tajny schowek, zajrzał do środka i złapał się za głowęCzytaj dalej

Źródło: RadioZet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News