Chłopak zerwał z dziewczyną przez SMS. Treść wiadomości powala, każdy może się od niego uczyć

Chłopak zerwał z dziewczyną przez SMS. Treść wiadomości powala, każdy może się od niego uczyć Źródło: unsplash/Paul Hanaoka

Dziewczyna po randce dostała SMS-a, w którym jej niedoszły chłopak powiedział, że nie chce się z nią umawiać. O ile takie rozwiązanie mogłoby wydawać się nieeleganckie, o tyle sam mężczyzna został pochwalony za swoje zachowanie. A wszystko przez treść wysłanej wiadomości.

Dziewczyna została rzucona przez telefon. Wydawać by się mogło, że rezygnowanie z relacji przez telefon nie jest eleganckie i powinno się o tym porozmawiać na żywo. Co dziwne, mężczyzna został pochwalony za swoje zachowanie i zdaniem internautów powinien być wzorcem dla wszystkich, którzy nie wiedzą, jak zakończyć niekomfortową relację.

Dziewczyna, którą porzucił przez SMS, nie miała o to pretensji. Rewelacyjna postawa mężczyzny

Randki dzielą się na dwa typy: udane i nieudane. Niektórzy już po pierwszym spotkaniu wiedzą, że osoba, z którą się umówili nie jest im pisana, ale nie mają odwagi, aby przerwać relację. Jeden z Amerykanów po spotkaniu był pytany przez swoją potencjalną partnerkę o to, kiedy się jeszcze umówią. Mężczyzna nie miał ochoty na kontynuowanie relacji i postanowił dać o tym znać za pomocą SMS-a.

- (...) Chcę być z tobą szczery-– nie wydaje mi się, żebyśmy mieli ze sobą dużo wspólnego. Trudno było mi ciągnąć naszą rozmowę i nie chciałbym umówić się na kolejną randkę. Powodzenia w kwestii kariery w siłach powietrznych. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po twojej myśli! - brzmiał SMS od mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zachwyceni postawą mężczyzny

Anonimowy internauta spotkał się z wielkim zrozumieniem internautów, którzy pochwalili jego postawę mówiąc o tym, że dzięki wiadomości w elegancki sposób poinformował o swoim dyskomforcie i dał jej jasno znać o tym, że nie ma wobec niej planów. Sama dziewczyna również zrozumiała, że ten nie miał nic złego na myśli. Odpisała mu, ze czuje podobnie i dziękuje za pozytywne życzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

- Byłem na wielu randkach, gdzie wszystko szło super, nawet całowaliśmy się na dobranoc. Potem dziewczyny pisały mi, że świetnie się bawiły i że nie mogą doczekać się kolejnego spotkania. A potem - bum! Zniknęły. Cieszę się, że przestałem umawiać się na randki - napisał jeden z internautów komentujących wiadomość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Reddit

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News