Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba

Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba Źródło: Pixabay/Pexels

Dziewczyna miała tego dnia 22. urodziny Podróżowała dookoła świata i zatrzymała się w Nowej Zelandii. Tam umówiła się na randkę z mężczyzną, którego poznała na Tinderze. Dzień później już nie żyła.

Dziewczyna wyruszyła w podróż dookoła świata i zatrzymała się na dłużej w Nowej Zelandii. Tam Brytyjka umówiła się na randkę z chłopakiem, którego poznała przez aplikację Tinder. Spotkanie szło tak dobrze, że para od razu wylądowała w łóżku. Kobieta została znaleziona martwa następnego dnia.

Dziewczyna zrobiła sobie przerwę i podróżowała dookoła świata

Grace Millane podczas swojej podróży zatrzymała się w Nowej Zelandii. W czasie pobytu umówiła się na randkę z 27-letnim mężczyzną, którego poznała na Tinderze. Odwiedzili kilka okolicznych barów i świetnie się bawili. Grace napisała do przyjaciółki, że randka idzie świetnie. Później oddalili się wspólnie w stronę hotelu, w którym mieszkał chłopak.

Wylądowali w łóżku. 22-latka zmarła na skutek duszenia, które doprowadziło do wykrwawienia przez nos. Według śledczych, kilka pierwszych godzin po śmierci dziewczyny, chłopak miał spędzić na oglądaniu filmów pornograficznych i fotografowaniu jej martwego ciała. Później poszedł na kolejną randkę, zostawiając jej zwłoki na podłodze w mieszkaniu. Po powrocie zapakował je do dużej walizki i ukrył w pobliskim lesie. Wynajął również ekipę sprzątającą, by pozbyć się śladów z krwi z dywanu. Miał im powiedzieć, że to plamy od wina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna zmarła na skutek brutalnego duszenia w trakcie seksu

Oskarżony o zabójstwo chłopak nie przyznaje się do morderstwa. Mężczyzna tłumaczy, że to dziewczyna naciskała, aby ich seks był coraz brutalniejszy. Twierdzi, że po skończonym stosunku poszedł pod prysznic i położył się spać. Dopiero nad ranem zorientował się, że kobieta nie żyje, bo wykrwawiła się przez nos. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. 
Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Rodzice dziewczyny są zrozpaczeni śmiercią ukochanej córki. 27-latek nie przyznaje się do winy. Sprawa jest w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: DailyMail

Następny artykuł