Pamiętacie dziewczynę z horrorów wychodzącą z telewizora? Dziś ma 29 lat i wygląda jak bogini, jej uroda zapiera dech

Pamiętacie dziewczynę z horrorów wychodzącą z telewizora? Dziś ma 29 lat i wygląda jak bogini, jej uroda zapiera dech Źródło: youtube

Dziewczyna, która grała Samarę Morgan w słynnym horrorze "The Ring", na stałe zapisała się w popkulturze. Niemal każdy kojarzy czarnowłosego upiora wychodzącego z telewizora. Teraz odtwórczyni tej roli ma 29 lat i zmieniła się nie do poznania.

Dziewczyna wychodząca z telewizora i zabijająca tych, którzy obejrzą przeklętą kasetę, była przed laty koszmarem nastolatków, oglądających z wypiekami na twarzy słynny film "The RingZ" z 2002 roku. Teraz wielu z nich zupełnie inaczej spojrzałoby na odtwórczynię roli Samary Morgan.

Dziewczyna znana z słynnego horroru nie zrobiła później wielkiej kariery

Aktorka Daveigh Chase zadebiutowała na ekranie w bardzo młodym wieku, bo już jako dziewięciolatka w filmie "Siła Wyobraźni" z 1999 roku. W 2001 roku zaliczyła także udany występ w produkcji "Donnie Darko", ale rolę życia dostała niedługo później, w amerykańskiej wersji horroru "The Ring". W filmie grana przez wtedy nastoletnią Daveigh Samara Morgan miała zostać zamordowana w dzieciństwie przez własną matkę. Później jako upiór zaklęty w kasetę video, miała po 7 dniach mordować każdego, kto nagranie zarejestrowane na VHS obejrzał.

Horror, choć nie został przyjęty z przesadnym entuzjazmem, sam motyw upiornej dziewczynki wychodzącej z telewizora (zapożyczony z japońskiego oryginału), na stałe zapisał się w popkulturze i na zawsze uwiecznił młodą aktorkę. Choć ta nie zrobiła później zawrotnej kariery, to trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę.

Teraz nikt by jej nie poznał. Dziewczyna z The Ring powala urodą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daveigh Chase w międzyczasie złapała kilka ról, ale żadna nie przebiła Samary Morgan. Sama aktorka prowadzi obecnie Instagrama, który obserwuje 51 tysięcy osób. W przeszłości miewała kilkukrotnie problemy z prawem. Dwa lata temu siedziała jako pasażerka w aucie, które jak się okazało, było skradzione. Za kierownicą siedział jej znajomy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Z racji, że była tylko pasażerką, nie postawiono jej zarzutów, jednak trafiła do aresztu. Wyjść mogła dopiero po wpłaceniu kaucji, wysokości 25 tysięcy dolarów. W tym samym roku kilka miesięcy wcześniej była zatrzymana za porzucenie potrzebującego pomocy mężczyzny (który później zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News