Wiedział, że dziewczyna chce mieć z nim dzieci. Ale w życiu by nie pomyślał, do jakiej potworności się dopuści, by dopiąć swego

Wiedział, że dziewczyna chce mieć z nim dzieci. Ale w życiu by nie pomyślał, do jakiej potworności się dopuści, by dopiąć swego Źródło: unsplash.com/Bruno Aguirre

Dziewczyna bardzo pragnęła zostać matką. Nie przeszkadzał jej młody wiek, uważała, że jakoś to będzie. Jej partner przyjmował bardziej rozsądną postawę i próbował wybić jej to z głowy. To, co zrobiła, nie mieści się w głowie.

Dziewczyna nawet nie chciała słyszeć słowa "nie". Wpakowała przez to swojego chłopaka w ogromne kłopoty. Postanowił podzielić się swoim przeżyciem z internautami, wprost powiedzieli, że to obrzydliwe zachowanie.

Dziewczyna bardzo naciskała na wspólne dziecko

Chłopak wiedział, że jego partnerka bardzo pragnie dziecka. Ich związek trwał już dłuższy czas, oboje bardzo poważnie traktowali tę relację, dlatego nic dziwnego, że dziewczyna zamarzyła o czymś więcej. Ciągle wspominała mu o dziecku i o tym, że na pewno sobie poradzą. On jednak nie był gotowy na zostanie ojcem w tak młodym wieku.

Chciał się najpierw ustatkować - wziąć ślub, kupić mieszkanie, dorobić się małych oszczędności i w dogodnym momencie zadecydować o potomku. Chciał dać mu wszystko, co najlepsze. Dziewczyna znała jego zdanie i podczas każdego stosunku namawiała go na zrezygnowanie z zabezpieczeń. Sama nie brała tabletek, dlatego chłopak zawsze używał prezerwatyw - nie chciał wpadki. Pewnego dnia tuż po namiętnych chwilach doświadczył czegoś szokującego.

Partnerka wzięła sprawy w swoje ręce. To obrzydliwe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopak wszystko opisał na popularnym forum. Internauci nie posiadali się ze zdziwienia. Pytali, jak perfidnym i nieodpowiedzialnym trzeba być, żeby coś takiego wymyślić?

- Oboje mamy ponad 20 lat, choć niedługo będziemy mieli już lat 30. Minęła niecała godzina, odkąd się kochaliśmy. Moja dziewczyna nie zabezpiecza się, ale ja używam prezerwatywy. Po stosunku poszedłem do toalety. Zapytała mnie, czy na siusiu, czy na kupę. Nie wiedziałem, skąd to pytanie. Byłem zdezorientowany, ale odpowiedziałem jej, że zajmie mi to chwilę dłużej. Kiedy wróciłem do sypialni, zobaczyłem, jak wlewa zawartość prezerwatywy do swojej pochwy. Zacząłem wpadać w panikę - pisała ofiara "spisku".

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Postanowił napisać o tym, co mu się przytrafiło, ponieważ tak naprawdę nie wie, co zrobić. Kiedy zabrał jej prezerwatywę, było już za późno. Wiele osób doradzało mu zerwanie kontaktu, ale co w przypadku, kiedy dziewczyna jednak zajdzie w ciążę? Wszystko tak naprawdę może obrócić się przeciw niemu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł