Dziewczyna zaatakowana
Unsplash/Derek Story
Konrad Karpiuk - 7 Stycznia 2020

Zaatakował w kościele swoją 22-letnią dziewczynę. Ale dopiero potem stało się najgorsze, pomogła mu mama

22-letnia dziewczyna została zaatakowana tępym narzędziem w kościele przez swojego partnera. To jednak nie koniec tej makabrycznej historii, potem było znacznie gorzej, a we wszystkim pomagała mu matka.

Dziewczyna, idąc ze swoim chłopakiem do kościoła, nie sądziła, że to będą jej ostatnie chwile. Gdy jej partner ją zabił, z jej ciałem robił okropne rzeczy, a we wszystkim pomogła mu matka i według podejrzeń lokalny ksiądz.

Dziewczyna zabita przez swojego chłopaka w kościele. Potem robił z jej ciałem straszne rzeczy

Do tych makabrycznych wydarzeń doszło w Nigerii, a dokładniej w zachodniej części w kraju w mieście Ikoyi-Ile. 23-latek, Owolabi Adeeko zabrał swoją rok młodszą dziewczynę Favour Daley-Oladele do kościoła, gdzie zamierzał ją zaatakować. Gdy byli w świątyni, uderzył ją młotkiemw tył głowy, na tyle mocno, że 22-latka zmarła. Jednak jej ciało po śmierci nie zaznało spokoju.

Taniec z Gwiazdami ślubJuror "Tańca z gwiazdami" wziął ślub. Jego żona wyglądała obłędnie, zdjęcie zwala z nógCzytaj dalej

Gdy 23-latek zabił swoją partnerkę, z pomocą swojej 46-letniej matki wyciął jej piersi oraz serce. Następnie części ciała kobiety sporządził i zjadł. Gdy został zatrzymany bronił się tym, że chciał w ten sposób odprawić rytuał. Jego wykonanie miałoby zagwarantować jemu i jego rodzinie bogactwo. Co więcej, na swoją obronę podawał fakt, że mimo zjedzenia narządów dziewczyny, wcale nie stał się bogatszy, więc jego zdaniem jest niewinny.

Zatrzymano także matkę sprawcy i lokalnego księdza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakŚmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku latyCzytaj dalej

Oprócz sprawcy, zatrzymano także jego matkę. Kobieta utrzymuje, jakoby nie wiedziała, że mięso jest ludzkie, sądziła, że to koza. Ponadto aresztowano pastora, który według obecnego stanu wiedzy miał ugotować części ciała 22-latki. Jak udało się ustalić z zeznań, sprawca i jego matka dowiedziały się o rytuale właśnie od księdza. To on powiedział kobiecie, aby przyprowadziła kogoś, kto pomoże przeprowadzić magiczny rytuał.

Dzisiaj grzeje:

1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Niedawno podjęto decyzję o poświęceniu na ten cel 22-letniej studentki socjologii. Śledztwo wciąż jest w toku, biegli zdecydowali się na ekshumację zwłok dziewczyny. Sekcja ma pomóc śledczym w ostatecznym ustaleniu winnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Nowotwór aktoraKultowy gwiazdor "07 zgłoś się" śmiertelnie chory. Walczy wszystkimi siłami, nie chce się poddaćCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News