Chciała jednocześnie powiększyć piersi i zrobić korekcję brzucha, żeby było taniej. Po operacji zaczęła umierać

Chciała jednocześnie powiększyć piersi i zrobić korekcję brzucha, żeby było taniej. Po operacji zaczęła umierać Źródło: Pixabay / geudki

Dziewczyna przeszła podwójną operację plastyczną, by zaoszczędzić. Niedługo po tym, stan jej zdrowia gwałtownie się pogorszył. Mama kobiety obwinia klinikę, która przeprowadziła zabieg.

Dziewczyna zdecydowała się na jednoczesną operację powiększenia piersi i korekcji brzucha. Podjęła taka decyzje, by zaoszczędzić pieniądze. Niedługo po zabiegu jej stan nagle się pogorszył. Kobieta trafiła do szpitala, lekarze walczyli o uratowanie jej życia. Matka dziewczyny obwinia klinikę chirurgii plastycznej.

Dziewczyna podjęła decyzje o podwójnej operacji. Nie była świadoma ryzyka

36-latka chciała poprawić sobie brzuch i piersi po urodzeniu swojego najmłodszego syna. Kiedy umawiała się na zabieg, w klinice zasugerowano jej, że jeśli wykona dwa zabiegi w tym samym czasie, zapłaci mniej. Uradowana kobieta zgodziła się na takie połączenie. Nie przypuszczała, że operacja może skończyć się dla niej tragicznie.

Zaraz po 3-godzinnym zabiegu, kobieta wróciła do domu. Jej mama wyznała śledczym z Norwich, że jej córka nie dostała w klinice żadnych leków rozrzedzających krew, mimo genetycznego obciążenia ryzykiem zakrzepicy, o którym Louise Harvey miała poinformować lekarzy przed zabiegiem.

Dziewczyna wróciła do domu zaraz po zabiegu. Nic nie zwiastowało tragedii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na początku wszystko goiło się świetnie, jednak nagle stan zdrowia 36-latki uległ poważnemu pogorszeniu. Matka dziewczyny wezwała karetkę po tym jak jej córka upadła na podłogę. Okazało się, że do płuc i serca Louise dostały się zakrzepy krwi. Lekarze walczyli o jej życie w szpitalu, niestety matka trójki dzieci słabła z każdą godziną. Zmarła dwa tygodnie po swojej operacji plastycznej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Matka kobiety za śmierć swojej córki obwinia klinikę. Policja prowadzi intensywne śledztwo w sprawie zgonu 36-latki. Trwa ustalanie szczegółów zabiegu i jakości opieki medycznej, jaką została otoczona Louise.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Zenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenie
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News