Która dziewczyna jest właścicielką kota? Odpowiedź jest zaskakująca, tylko nieliczni wskażą poprawnie

Która dziewczyna jest właścicielką kota? Odpowiedź jest zaskakująca, tylko nieliczni wskażą poprawnie Źródło: wiemy.to

Dziewczyna pokazała swojego kota koleżankom, zadanie polega na tym, by wskazać wśród młodych kobieta tę, która jest właścicielką zwierzaka. Zagadka wymaga odrobiny skupienia, przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i sprawdź, czy masz w sobie żyłkę detektywa.

Dziewczyna zabrała swojego kota na spotkanie z koleżankami. Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i spróbuj odgadnąć, która z młodych kobiet jest właścicielką zwierzaka. Zagadka wydaje się być prosta, jednak wymaga odrobiny skupienia i logicznego myślenia. Sprawdź, czy nadajesz się na detektywa.

Dziewczyna pokazała swojego kota koleżankom

Z pozoru prosta zagadka może sprawić niektórym poważny kłopot. Obrazek szybko obiegł sieć i stał się hitem wśród internautów. Na rysunku znajdują się trzy dziewczyny i jeden kot. Zadanie polega na ty, by wśród trzech młodych kobiet poprawnie wytypować właścicielkę zwierzaka.

W centrum obrazka widać siwego kota w ciemne paski, którego otaczają trzy dziewczyny. Każda z nich patrzy w kierunku zwierzaka, a jedna nawet próbuje go pogłaskać. Przyjrzyj się dokładnie rysunkowi i zastanów się, która z nich jest właścicielką zwierzęcia. By znaleźć poprawną odpowiedź na tę zagadkę, musisz wykazać się spostrzegawczością i odrobiną logicznego myślenia. Poniżej znajdziesz rozwiązanie zagadki. Nie czytaj go, jeśli jeszcze nie przyjrzałeś się obrazkowi

Która z dziewczyn jest właścicielką kota?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Właścicielką kota jest jedna z dziewczyn, która ma "oczko" w rajstopach. Nastolatka z prawej strony obrazka ma rajstopy przetarte z tyłu, ale uszkodzenie prawdopodobnie powstało od krzesła. Kot należy więc do dziewczyny w środku, której rajstopy są przedarte z przodu. To najbardziej prawdopodobne miejsce, w którym mogło dojść do uszkodzenia z powodu kocich pazurów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Jeśli nie udało ci się wskazać poprawnej odpowiedzi i chcesz poćwiczyć spostrzegawczość, koniecznie sprawdź również inne zagadki, które prezentowaliśmy na naszym portalu. Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy kobiety, ukrytej na zdjęciu prezentującym leśny krajobraz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: Wiemy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News