Dziewczyna szukała plastrów na ranę. Zajrzała do szuflady chłopaka i wpadła w nagłą histerię

Dziewczyna szukała plastrów na ranę. Zajrzała do szuflady chłopaka i wpadła w nagłą histerię Źródło: .

Dziewczyna nie spodziewała się tego, co zobaczy w szufladzie swojego chłopaka. Chciała jedynie sięgnąć po plastry, a jej oczom ukazał się widok, który wolałaby zapomnieć.

Dziewczyna chciała spędzić miło czas ze swoim ukochanym chłopakiem. Niestety, doszło do drobnego wypadku, który doprowadził do niespodziewanego znaleziska. Dziewczyna potrzebowała opatrzyć swoją drobną ranę, dlatego rozpoczęła poszukiwania apteczki. Jednak nie spodziewała się, co znajdzie podczas poszukiwań opatrunku. 

Dziewczyna zraniła się podczas wizyty u chłopaka

Dziewczyna umówiła się ze swoim chłopakiem na spotkanie. Para miała ze sobą spędzić miły dzień i po prostu nacieszyć się swoją obecnością. Zakochani ustalili, że spotkanie odbędzie się w kameralnym miejscu. Wybór padł na mieszkanie partnera. Zanim jednak zdążyli spędzić ze sobą czas, tak jak planowali, doszło do małego incydentu. Dziewczyna skaleczyła się i z jej palca zaczęła lecieć krew. Nie był to groźny wypadek, potrzebowała jedynie plastra, aby zakleić ranę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna zapytała się swojego ukochanego, gdzie może znaleźć apteczkę z opatrunkiem, a on wskazał na szufladę w jednej z półek, które znajdowały się u niego w pokoju. Kobieta czuła się w mieszkaniu swojego chłopaka na tyle swobodnie, że sama rozpoczęła poszukiwania opatrunku. Jej celem było znalezienie apteczki, w której znajdowały się rzeczy, potrzebne do opatrzenia drobnej rany.

Dziewczyna nie spodziewała się, co tam znajdzie

Odsunęła wskazaną przez ukochanego szufladę, ale to, co tam zobaczyła, do reszty ją zszokowało. Przez chwilę nie mogła wydusić z siebie słowa i zastanawiała się, czy jej chłopak ma wobec niej jakieś nieznane jej plany. W półce, tuż obok małej apteczki zobaczyła paczkę prezerwatyw. W tym momencie zapomniała już o swoim skaleczeniu. Zdumiona, zapytała się swojego chłopaka, po co mu prezerwatywy. Jednak ten pomyślał, że z jej strony była to zalotna zaczepka.

- Aaaa, tak na wszelki wypadek - odpowiedział jej chłopak.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Dziewczyna myślała, że chłopak poważnie porozmawia z nią na temat znaleziska. On jednak odebrał to jako flirt, więc wpadła w histerię. Odpowiedź chłopaka zaskoczyła ją jednak jeszcze bardziej niż to znalezisko. Nie mogła przestać się śmiać. Dialog z chłopakiem rozbawił ją do łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważył 600 kg i był najcięższym człowiekiem na świecie. Wziął się za siebie i schudł o połowę, jego metamorfoza jest powalająca
  2. Fenomenalna dieta 9:1 z każdego łakomczucha zrobi szczupłą petardę. Zasady są bajecznie proste, można je stosować nawet w święta
  3. Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla

     

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News