Gwiazdor disco polo przerwał milczenie po pobiciu jego dziewczyny. Fatalna prawda wyszła na jaw

Gwiazdor disco polo przerwał milczenie po pobiciu jego dziewczyny. Fatalna prawda wyszła na jaw Źródło: youtube.com

Dziewczyna gwiazdora disco polo została pobita w sylwestrowy wieczór. Nagranie jest szeroko komentowane w sieci. Znane, byłe już małżeństwo, znów jest na językach wszystkich. Teraz na jaw wyszły kolejne wątki.

Dziewczyna wokalisty disco polo przeżyła coś okropnego w sylwestra. Wszystko zakończyło się ogromną awanturą, pobiciem, użyciem gazu i urazami ciała. Do sieci trafiło oficjalne oświadczenie, znany jest rzekomy przebieg wydarzeń.

Dziewczyna musiała bronić się gazem. Wszystko zostało nagrane

Sylwester na pewno zapamiętają na długo. Magda Narożna, wokalistka zespołu "Piękni i młodzi", która rozstała się z mężem kilka miesięcy temu, imprezowała w towarzystwie nowego ukochanego, Krzysztofa Byniaka. Byłe małżeństwo wraz z nowymi partnerami znajdowało się w tym samym lokalu. Świętowanie zakończyło się kłótnią i pobiciem. Na nagraniu, które krąży w sieci, widać, jak partnerka byłego męża wokalistki broni się gazem przed napastnikiem: Krzysztofem Byniakiem.

Od rana dziennikarze próbują uzyskać komentarz do sprawy. Menadżer zespołu zbagatelizował doniesienia, każąc mediom dać sobie spokój i przyznał, że podobnych przypadków w noc sylwestrową "było pewnie milion". Magda Narożna jako pierwsza postanowiła publicznie bronić swojego partnera.

- Podejmuję kroki prawne w tej kwestii, licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał - oświadczyła piosenkarka.

Partner pobitej dziewczyny wydał oficjalne oświadczenie. Rzucił na sprawę nowe światło

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid Narożny nie miał zamiaru milczeć, kiedy poszkodowaną została jego ukochana dziewczyna. Napisał, że "wszystko zaczęło się od mojego zapytania, gdzie znajduje się nasze dziecko. Wtedy zostałem zaatakowany słownie przez swoja byłą żonę". Według artysty już wcześniej doświadczał aktów agresji ze strony byłej żony i Krzysztofa Byniaka. Narożny 20 listopada miał zostać pobity, otrzymywał również telefony z pogróżkami w święta Bożego Narodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Przyznał też, że była żona i nowy partner niejednokrotnie okazywali agresję i przemoc słowną w obecności dziecka. Zarzuca im również niewystarczającą opiekę nad pociechą pisząc, że niejednokrotnie jego była żona była rzekomo pod wpływem alkoholu, kiedy była w towarzystwie dziecka, nie potrafiła też czasem określić, gdzie dziecko się znajduje. Wiadomo też, że "Asia ma przestawioną szczękę i podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy". Fani czekają teraz na ustosunkowanie się do tych informacji przez Magdę Narożną.

Fot. instagram.com/dawidnarozny/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News