Trzyma młodszą o 21 lat dziewczynę na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Trzyma młodszą o 21 lat dziewczynę na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc Źródło: Mike Shum / Barcroft Media

Dziewczyna od kilku miesięcy dziwnie się zachowuje. Kobieta znalazła sobie właściciela, dostaje jedzenie do miski, a sama identyfikuje się z byciem kotem. Zrozpaczona rodzina chce zareagować, ale nie jest w stanie - 31-latka jest zachwycona trybem swojego życia i uważa, że znalazła miłość swojego życia.

Dziewczyna nie chce utrzymywać kontaktu ze swoją rodziną. Po tym, jak bliscy Kat Lyons z Kolorado powiedzieli, że nie będą akceptować jej kociej tożsamości, kobieta zdecydowała się na znalezienie swojego właściciela. Mimo tego, że jest karmiona z miski, uprawia dość perwersyjne stosunki seksualne i jest trzymana na smyczy, twierdzi, że jest najszczęśliwszą osobą na świecie.

Dziewczyna identyfikuje się jako kot. Nie przeszkadza jej jedzenie z miski

Kat Lyons opowiada o tym, że postanowiła ułożyć sobie życie jako kot już w szkole średniej. Zaczęło się od wzmożonego zainteresowania japońską kulturą i komiksem, gdzie występowały postaci podobne do niej.

- Zawsze byłam inna. Po prostu zawsze fascynowałam się kotami i czułam, że jestem kotem. Żyję jako kot - po prostu jestem tym, kim jestem. Zawsze nosiłam kocie uszy. Zaczęło się, kiedy byłem w szkole średniej, nie pamiętam dokładnie, w jakim byłam wieku, ale to wzięło się z anime. Pomyślałam: „Och, to spoko. Chcę tak w prawdziwym życiu”. I zaczęłam to robić - opowiada Lyons.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lyons uwielbia swoje życie

Mimo kontrowersji i przyciągania wzorku ciekawskich, Lyons cieszy się, że zdecydowała się na bycie sobą. Choć nie utrzymuje kontaktu z rodziną, a wielu ludzi ocenia ją negatywnie, to cieszy się, że obrała taką właśnie ścieżkę swojego życia. Sama znalazła sobie starszego o 21 lat chłopaka, który nie dość, że ją akceptuje, to jeszcze pomaga jej w "tresurze". Sposób, w jaki ją traktuje, bardziej przypomina relację pana i niewolnicy, i chociaż sama dziewczyna przyznaje, że jest uległa, to właśnie to sprawia jej przyjemność.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Krupa urodziła! Gwiazda TVN pokazała zdjęcie maluszka chwilkę po porodzie
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Dorastając, musiałam udawać, że jestem normalna i nie być kotką, ale teraz muszę być sobą. Moja rodzina i niektórzy ludzie nie akceptują i nie chcą nic o tym wiedzieć. To trudne, ale zamierzam być tym, kim jestem, bez względu na to, czy ludzie zaakceptują ten styl życia, czy nie. Po prostu będę tym, kim jestem - mówi mieszkanka Kolorado.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Metro

Następny artykuł