Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok

Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok Źródło: Twitter

Dziewczyna bardzo chciała udać się na studniówkę, jednak nie miała w czym. Ani jej, ani jej rodziców nie było stać na to, aby kupić wymarzoną suknię na ten jeden wieczór. Z pomocą ruszył jej najlepszy przyjaciel.

Dziewczyna już pogodziła się z myślą, że nie pójdzie na studniówkę wraz ze swoimi klasowymi znajomymi. Nie miała wystarczających środków finansowych, aby odpowiednio wyglądać tego dnia. Nie sądziła, że jej przyjaciel będzie skłonny do takiego poświęcenia.

Dziewczyna zwierzyła się z problemów przyjacielowi

Adelaide Rast nie miała pieniędzy na wymarzoną suknię na studniówkę. Długo biła się z myślami, ale w końcu zdecydowała, że po prostu nie pójdzie na imprezę. Z tego powodu było jej niewypowiedzianie przykro, to w końcu jedyny taki bal w życiu. Ze swoich rozterek zwierzyła się najlepszemu przyjacielowi, Parkerowi. Ten próbował jakoś pocieszać dziewczynę, a tuż po rozmowie wpadł na pewien pomysł.

Parker zdecydował, że po prostu sam uszyje dla niej suknię. Na samym początku zrobił szkic projektu, a potem zakupił potrzebne materiały. Z igłą, nicią i maszyną do szycia nie miał nigdy żadnej styczności. Zaczął więc uczyć się szycia z internetu, a także chłonął porady swojej babci, która była zachwycona jego gestem. Kilka miesięcy później Parker był zadowolony ze swojego dzieła.

Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania dziewczyny oraz samego Parkera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Parker większość sukni zrobił sam, z pozostałą częścią pomagała mu babcia. Jego przyjaciółka wymarzyła sobie niebieską balową kreację z gorsetową górą oraz z mocno rozkloszowanym tiulowym dołem. Suknia wyglądała niczym z najpiękniejszej bajki o księżniczkach. Parker podzielił się również swoimi dokonaniami na Twitterze. Otrzymał tysiące pozytywnych komentarzy, niektórzy radzili mu, aby dalej rozwijał swój krawiecki talent. Z łatwością urzeczywistnił projekt, który widział tylko na papierze, w dodatku robiąc to po raz pierwszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił
2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Adelaide sama zrobiła sobie fryzurę i pomalowała się z pomocą mamy. Kiedy przywdziała suknię, którą podarował jej Parker, nie mogła uwierzyć, że ktoś poświęcił tyle czasu, aby spełnić jej marzenia.

- Co za wyjątkowa przyjaźń! Wierzę, że będziecie przyjaciółmi na zawsze. Ja od ponad 30 lat mam najlepszego przyjaciela i pielęgnuję każdą chwilę spędzoną razem. Dbajcie o siebie nawzajem, a z łatwością poradzicie sobie w życiu! Parker, co za niesamowicie miła rzecz - napisał jeden z internautów.
 
 
 
 
 
 

Fot. Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  2. Od lutego setki tysięcy Polaków będzie płacić co miesiąc 1400 złotych. To najwyższa podwyżka od 10 lat
  3. Wystarczy zamrozić główkę kapusty. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch
  5. Wielka kompromitacja księcia Karola. Królowa Elżbieta II mogła tylko westchnąć z politowaniem

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News