Dla jego narzeczonej Sylwester zamienił się w żałobę. Lekarze nic nie mogli zrobić

Dla jego narzeczonej Sylwester zamienił się w żałobę. Lekarze nic nie mogli zrobić Źródło: archiwum prywatne

Dziewczyna w kilka chwil zamieniła się ze szczęśliwej w rozżaloną. Tragedia, który wydarzyła się na jej oczach, z pewnością już na zawsze zapadnie w jej pamięci. Wciąż nie może uwierzyć w to co się stało.

Dziewczyna 50-latka nie mogła doczekać się powitania nowego roku u boku swojego ukochanego. Czuła, że kolejne 12 miesięcy przeniesie jej wiele nowych doświadczeń, jednak w najgorszych snach nie mogła przewidzieć, że będą one tak tragiczne. Mimo szybkiej interwencji ratownicy okazali się bezsilni, a widok jaki zastali był po prostu porażający. 

50-latek i jego dziewczyna świętowali Sylwestra, który zamienił się w żałobę

Brytyjczyk Gary McLaren udał się z przyjaciółmi i narzeczoną na kilka dni do bajecznej Tajlandii, by tam powitać nowy rok. Wieczór zapowiadał się naprawdę przyjemnie i nic nie wskazywało, że już za moment rozegra się taki horror. Niedługo po godzinie 24:00 mężczyzna chciał odpalić sztuczne ognie, jednak właśnie chwili coś poszło nie tak. 

Jeszcze nim zdążył odłożyć pakunek zaczęło się z niego dymić, a fajerwerki w sekundę wybuchły mu w twarz. Wokół rozległ się jedynie głośny huk, a towarzyszom 50-latka zajęło chwilę by dojść do siebie i zrozumieć co się stało. Po kilku minutach zawiadomili pomoc, który natychmiast zjawiła się na miejscu. Przybyli na miejsce ratownicy zastali mrożący krew w żyłach obrazek leżącego na ziemi Garego i obejmującego go zachodzącą od płaczu narzeczoną. Mężczyznę przewieziono do szpitala, jednak lekarze nie byli w stanie już nic zrobić. Sztuczne ognie wybuchły mu na twarzy w okrutny sposób odbierając życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trwa śledztwo

Zdruzgotana dziewczyna wciąż nie może uwierzyć, że 50-latka już z nią nie ma. Planowali ślub, a tymczasem jedyne co jej pozostało to zaplanować godny dla niego pogrzeb. Na Facebooku opublikowała ostatnie zdjęcie z ukochanym. 

- To jest nasze ostatnie zdjęcie, kochanie, na zawsze pozostaniesz w moim sercu - napisała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”

2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Miejscowa policja wszczęła śledztwo, a znalezione przy zwłokach szczątki po fajerwerkach zabezpieczyła jako dowód w sprawie. Funkcjonariusze chcą ustalić czy tragedia rzeczywiście była jedynie nieszczęśliwym wypadkiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News