Zainstalował w domu ukryte kamery. Zobaczył na nagraniu, co dziewczyna wyprawia z jego psem i totalnie go zatkało

Zainstalował w domu ukryte kamery. Zobaczył na nagraniu, co dziewczyna wyprawia z jego psem i totalnie go zatkało Źródło: Facebook

Dziewczyna kompletnie zaskoczyła partnera swoim zachowaniem. Mężczyzna zainstalował w domu ukryte kamery, a gdy pewnego dnia zobaczył nagranie, był w kompletnym szoku.

Dziewczyna zapomniała, że w domu, w którym mieszka ze swoim partnerem i psem, są zainstalowane kamery. Pewnej nocy, gdy jej chłopak był na wyjeździe służbowym, zaczęła robić coś niewiarygodnego. Mężczyzna po obejrzeniu nagrania z monitoringu, postanowił podzielić się nagraniem z internautami. 

Dziewczyna i jej partner traktują psa niczym członka rodziny

Młoda kobieta razem ze swoim ukochanym Jose i suczką Niną, tworzą szczęśliwą rodzinę. Para nie ma dzieci, dlatego też zdecydowała się na posiadanie zwierzaka. Dla dziewczyny i jej partnera, pies jej członkiem rodziny i starają się każdego dnia zapewnić mu jak najlepsze warunki do życia. Nina ma prawdziwie królewskie życie. 

Niespodziewana wiadomość przeraziła mężczyznę

Kiedy pewnego dnia Jose musiał służbowo wyjechać i zostawić swoje dwie miłości życia same, był zrozpaczony. Wiedział jednak, że nie grozi im żadne niebezpieczeństwo, ponieważ w ich domu zainstalowane są kamery, które wysyłają wiadomości, jeśli ktoś błąka się po mieszkaniu po 24:00. Tuż po północy mężczyzna niespodziewanie odebrał wiadomość, która go przeraziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

System zaalarmował Jose, że ktoś o tak późnej porze chodzi po jego domu. Mężczyzna był przerażony i bał się o zdrowie i życie swojej dziewczyny i psa. Jak się jednak okazało to właśnie jego ukochana uruchomiła alarm. Okazało się, że wróciła późno z pracy, dlatego czujniki wykryły ruch. Ponadto po przejrzeniu kamer z monitoringu, chłopak odkrył, że jego dziewczyna zaczęła robić coś niewiarygodnego - w środku nocy bawiła się z ich pupilem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Dziewczyna wzięła psa i zaczęła z nim tańczyć. Chociaż na początku mężczyzna nie krył zdziwienia, szybko na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Długo nie mógł przestać się śmiać i postanowił rozbawić również internautów, wrzucając urokliwe nagranie do sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News